Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, hogy idősebbnek...

Mit tegyek, hogy idősebbnek nézzek ki?

Figyelt kérdés
21/L vagyok, nemsokára megkapom a diplomámat is, de az emberek rendszerint még mindig inkább középiskolásnak néznek. Nem hordok egyébként kislányos ruhákat, és nem tartom gyerekesnek a viselkedésem sem, szerintem éretten gondolkodom, tehát ezzel valamennyire tudok kompenzálni, viszont nagyon zavar a "gyerekes" arcberendezésem. Nem szoktam sminket használni, maximum szempillaspirált vagy rúzst. Már próbáltam variálni a hajszínemen is, hátha sikerül kicsit komolyabb, felnőttesebb külsőt csinálnom magamnak, de nem igazán ment. Eléggé zavar, mert úgy érzem így egy munkahelyen és a párkapcsolatok terén is nehezebb helyzetben vagyok, mert a külsőm inkább bizonytalanságot, gyermekiességet sugároz, én pedig most már inkább egy magabiztos felnőtt benyomását szeretném kelteni. Tippek?

2021. jan. 23. 13:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Várj!
2021. jan. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szogezzuk le..

1.: orulj hogy nem idosebbnek nezel ki. Később banni fogod hogy ilyen megfordult a fejedben.

2.: az hogy valaki felnottnek nez ki nem a kulsobol fakad. Ha erted mit csinalsz, hatarozott vagy, akkor látszik hogy egy erett no/ferfi all elottem.

Tok mindegy hogy mondjuk vagy 40 eves szakallas ferfi, de barmit mondanak neked mindenre az a valasz hog "hááát őőőő...." na ez nem felnottes. De ha megmondod hogy mi a problema, megoldod, akkor azt mondom hogy ez igen, O erti a dolgat.

Remelem erted mire akarok kilyukadni. Gondolj a filmekre. Ott is a fiatal nok nem attol tunnek hatarozottnak, mert magassarkuban jarnak, hanem mert ertik a dolgukat, van egy olyan fjta kisugarzasuk.

2021. jan. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább örülj neki. Mások egy valag pénzt húznak le a wcn, hogy fiatalabbnak nézzenek ki.
2021. jan. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem örülj neki.Amikor majd 40 évesen csak 30-nak nézel ki biztos,hogy nem akarsz majd idősebbnek tűnni.


(De ha ez minden vágyad,akkor felgyorsíthatod a romlást.Kevés alvás,sok cigi és vodka.)

2021. jan. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Kamu!
2021. jan. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
40%
Legyél láncdohányos, ugyan is a cigi állítólag öregíti a bört
2021. jan. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én sem örülök, hogy túl fiatalnak nézek ki, mert még a nálam jóval fiatalabb lányok is gyereknek néznek...


20F

2021. jan. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
45%

Örülj neki és élvezd ki! Minek öregítenél magadon? Nekem életem legjobb napja volt amikor a harmincadik szülinapomon bort vettem és a pénztáros elkérte a személyimet :)

A fiatalos külső nem tudom miért nehezíti a munkahelyi teljesítményt vagy a párválasztást, nekem ezzel sose volt bajom. Ha van önbizalmad, nem számít mennyire gyermeki az arcberendezésed, látszik rajtad, hogy nő vagy, nem kislány. Talán odabenn rakj rendet, ne a külsődön akarj változtatni ;)

2021. jan. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!