Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az 50 Ft-os betétdíjas különbö...

Az 50 Ft-os betétdíjas különböző palackokkal ti mit fogtok csinálni?

Figyelt kérdés

Pl.vesztek e ásványvizet,üdítőket,vagy jó a csapvíz?

Ha igen visszaváltjátok e?

Sörösdobozokat (már aki fogyaszt sört),kimossátok e,visszaváltjátok e,vagy kidobjátok?

Szerintetek nagy sorok lesznek a visszaváltóknál?

Jól fog működni ez az egész?Vagy egy csomó időt kell sorba állni?

Ki hogy látja?



jún. 12. 07:57
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem ez egy baromság. Nekem jó lesz majd akkor a csapvíz, vagy veszek szódagépet.

Sört néha iszok, továbbra is kifogom dobni a dobozt.


Munkából hazafelé szoktam boltba menni, nem fogok minden szar dobozt magammal vinni melóba is.

jún. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem az emberek még mindig nagyon lusták és/vagy tudatlanok ehhez. Nem ért meg rá az emberek nagy része. Akinek eddig is volt esze normálisan kezelni a hulladékot, az megtehette. Akinek nem, az továbbra is hülye marad. Esetleg kevesen csatlakoznak majd az akcióhoz.
jún. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
88%
Majd visszaviszem azt a párat amit tudok, nálunk rossz íze van a csapvíznek, így rászoktam a CBA-s ízesítettre, de az még nem visszaváltós...
jún. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Én évekkel ezelött àt szoktam csapvízre a kólàról meg egyéb italokról. Màr csak a vendégeknek tartok. Azt a minimàlis mennyiséget meg összegyűjtöm éshavi 1 nagybevàsàrlàs alkalmàval visszaviszem. Azt se az 50 forintokért, inkàbb azért hogy legyen újrahasznosítva. Màr amennyire lehet.
jún. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
84%
Az összelapított palack is újrahasznosítható, állítsák át az automatákat, hogy azt is elfogadják, abban is benne van az 50 Ft betétdíj.
jún. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Vizet eddig sem vettem, tök felesleges, jön a csapból normális víz, eddig is azt ittam.

Üdítőt szoktam időnként, azokat vagy visszaviszem vagy megy a szelektívbe, ahogy eddig.

Nem lesz sor szerintem. Egyébként régen is volt üvegvisszaváltás, csak akkor tényleg minden üveg volt, nem műanyag.

jún. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
54%
Az udvaron hordóban fogom elégetni a műanyagot.
jún. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
81%
7: Akkor miért nem dobod ki simán a szemetesbe? Miért kell égetni?
jún. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
62%

Az égvilágon semmit sem változtat a szokásaimon. Eddig is vettem néha ásványvizet, üdítöt és sört, meg ezután is fogok. Eddig is kimostam és szelektíven gyűjtöttem mindet és ezután is úgy fogom, csak most nem a szelektív kukába dobom, hanem egy szatyorba gyűjtöm és a boltban dobálom be.

PONTOSAN az a cél, hogy akinek ez gondot okoz az fizesse ki szépen az 50 forintot vagy inkább meg se vegye.

jún. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
88%

#8:

Látom nem jött át a trollkodás :D

Nyugi nem égetem el, amúgy mi külön kukába gyűjtjük a palackokat.

jún. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!