Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mikor fogjuk már elfelejteni...

Mikor fogjuk már elfelejteni a "mitszólhozzáaszomszéd", "mitszólnakarokonok", "mitszólmajdafalu" hozzáállást?

Figyelt kérdés
Mert ha én mást nem korlátozok, nem bántok, nem sértek meg, nem teszek semmit a kárára, akkor hadd éljek úgy ahogy nekem tetszik. Engem legalábbis más emberek ilyen irányú véleménye (miértnemmészférjhez, mikorleszmárgyerek) soha nem érdekelt. Akkor általában az emberek nagyobb része miért ilyen megfelelési kényszeres, hogy mások előírásai szerint éljen?
jún. 11. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Én már elfelejtettem, meg sokan mások is. Nem mindenki ilyen.
jún. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Sok ember kifele él, nem kell messzire menni, lásd a közösségi médiát. Az emberek szeretnek normálisnak tűnni, népszerűnek lenni, mutatni, hogy minden rendben van. Sok ember nem, fogja fel ésszel, hogy akkor se történik semmi, ha valaki nem az elvárásnak megfelelően cselekszik. Szerintem ezt soha nem fogjuk kinőni, mert mindig lesz egy olyan, aki meg akar felelni.
jún. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Seila ***** válasza:
Amíg kilógsz a sorból, addig ez így lesz.
jún. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
40%

Valóban nem az a legfontosabb, mit szólnak hozzá mások, főleg ha mi sem avatkozunk bele a dolgaikba.

De egy valami már most fontos, a jövőben pedig a legfontosabb az lesz, mit szól hozzá a Teremtő?

Miért?

Mert nemsokára egy új világ veszi kezdetét!

jún. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Seila ***** válasza:
25%

4


Hagyjad már az Istent. :P Ha valami rossz van, rögtön tőle várjátok a sült galambot, hogy megoldja a világ gondjait!

Az új világ kezdete akkor lesz, amikor az ember meghal. :P

jún. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%
Anyám ezt még továbbfejlesztette: Nála nem az a kérdés, hogy mit fognak szólni, hanem hogy mit fognak gondolni?
jún. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyre többek teszik ezt, a generációk közti különbségeknél már látszódik.
jún. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!