Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az önbizalomhiányom miatt...

Az önbizalomhiányom miatt valószínűleg a plasztika sem fog segíteni?

Figyelt kérdés
egy elrontott, csúnya lánynak látom magam. Az arcom széles, az orrom széles. Ezeket mindenképpen meg akarom műttetni és remelem hogy jól is sikerül a műtét. Mellműtétet is akarok de az még pénz miatt kicsit odébb lesz. Attól félek hogy ha ezeket meg is csinálom kb 20 éves koromig, lesz valami megint majd amitől rondának fogom látni magam
jún. 6. 09:32
1 2
 1/20 anonim válasza:
91%
Mindenképp csinálj párhuzamosan egy terápiát is, mert jól sejted, a problémák ezzel nem szűnnek meg.
jún. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
54%

Nem fog segíteni az önbizalomhiányon. Viszont minden egyes műtét kockázat, pl komoly fertőzés léphet fel akkor is, ha az orvos gondosan jár el. Már csak ezért se kezdd el, meg rengeteg pénzbe kerül, miközben nincs semmi bajod.


30 évesen már nem fogod érteni, mi nem tetszett magadon 18 évesen, addigra elmúlik a kamaszkor kínlódása a kinézetről. Akkor rájössz, hogy az a legfontosabb, hogy egészséges legyél.

jún. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
57%
Önmagát aligha segít.
jún. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
87%

Ha ennyire elégedetlen vagy mindennel, akkor tuti nem fog segíteni. Inkább a lelkedet kezeltesd.

Nem vagyok egyébként a plasztika ellen. Van, aki tudja, hogy nagy/görbe az orra, megcsináltatja és tényleg szép pozitív utána a változás. Jobban érzi magát. De ő tudta, hogy az orra ront bele az összképbe, vagy azért csúfolták.

De ha neked minden rossz, akkor ott komolyabb bajok vannak.

jún. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
87%
Ez egy ördögi kör lesz.
jún. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
89%

Ja hogy még 20 se vagy és máris az agyonplasztikázásban látod a megoldást? Akkor mi lesz majd amikor 40 leszel?

Én mondjuk férfiként egyedül az orrplasztikának látom értelmét, azt érdemes helyrerakni ha valóban nagyon zavaró, de a többi dolog, pld. a szilikonos hókuszpókuszok az pénzkidobás és óriási rizikófaktor egy fiatal lánynak. Szerintem ha megtanulnád profin kezelni a hajadat és a sminket, azzal többre mennél. Meg persze a rendszeres fitnessz is sokat dob a külsőn, inkább arra költsd a pénzt.

jún. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
84%
ELÖSZÖR keress terápiát, mert sok fölösleges mütétet el tudsz kerülni vele.
jún. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó ötlet, amit a 6-os írt!

Vannak sminktanfolyamok, de teljes stílustanácsadás is, típus meghatározás, színmeghatározás. Szerintem azok nagyon sokat segíthetnek.

jún. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
58%
Fogadok amúgy meg teljesen rendben vagy külsőre. Az eleve csúnya emberek nem dilemmáznak ilyeneken, ők elfogadják többnyire, hogy a plasztika sem segít. Viszont sok olyan eset van, hogy egy amúgy jól kinéző ember szétplasztikáztatja magát mert azt gondolja magáról, hogy csúnya, aztán a végeredmény sokjal roszabb lesz mint amilyen eredetileg volt, pedig a többségnek inkább úgy tetszett ahogy eredetileg volt!
jún. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
92%
Én megműttettem 23 évesen az orromat és életem egyik legjobb döntése volt. Mindig utáltam magamat profilból, mert görbe és nagy orrom volt, de most imádom, hogy szép pisze. A pasiknak is sokkal jobban tetszek így. A nagy orrommal még beszólogatásakat is kaptam utcán, el nem tudják képzelni emberek, akik nem éltek át ilyet, hogy milyen felszabadító, mikor már nem kell félni ilyen incidensektől. Úgyhogy az orrplasztikában abszolút támogatlak, de a mellműtétet inkább hanyagold, borzasztó rondák a mű mellek, én akkor se csináltatnám meg, ha most idenyomnának a kezembe 2 milliót. Inkább járj el kondizni sokat, akkor szép formás alakod lesz, ez + egy pisze orr kombóval már önmagában lehetsz egy 8/10-es külsejű csaj, a többi plasztikával meg szájfeltöltéssel meg ilyenekkel inkább elcsúfítanád magad.
jún. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!