Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Érdemes elmenni a férjemmel...

Érdemes elmenni a férjemmel (néger) egy bicikli túrára, ahol a teljes közösség idegen lesz?

Figyelt kérdés
Szeretnénk új barátokat találni de nem akarom, hogy esetleg valami negatív élményünk legyen.
jún. 4. 14:40
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
58%
Hát, ha ezt a taktikát űzitek, hogy soha sehova senkivel, mert milyen rasszisták a magyarok, akkor akár ki is cuccolhattok az országból... Nyugodtan elmehettek, senki nem fog karlendítéssel köszönni 😒
jún. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
0%

Eleve nem értem a kérdést

Tegyük fel hogy rossz szemmel néznének a pasimra... Akkor többé nem mutatkozok vele sehol vagy mi? Akkor otthon fogjátok leélni az életeteket?

jún. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Elmentünk nem rég egy 7 fős társasággal külföldre 8 napra.

Ott sem ismertünk senkit, de nagyon jól éreztük magunkat. Életünk egyik legjobb élménye volt!

jún. 4. 15:50
 14/24 anonim ***** válasza:
0%
Én még soha nem találkoztam olyan magyarral aki azt mondta volna hogy ő utálja a négereket
jún. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Én egy ducibb szöszi vagyok a férjem 195cm és az is kellemetlen tud lenni amikor csak bámulnak.
jún. 4. 15:59
 16/24 anonim ***** válasza:
58%
A Dunakanyarban rengeteg a turista, nem mondom, hogy feketék, de nem egy nagy extra. Nem gondolom, hogy bárki is piszkálni fog, pláne nem a túratársak.
jún. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Szob lakott egy néger. Egy ducibb nővel. Mostanában nem látom .
jún. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Te amúgy észreveszed a válaszokat? Mert nem nagyon reagálsz rájuk...
jún. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Azért ha házasok vagytok, feltételezem, több év alatt meg kellett jelennetek már egy párszor meg szerveztetek már programot Magyarországon.
jún. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Az Afrikaiakat tisztelik azért nézik meg ennyit se tudsz.
jún. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!