Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, nők! Ti mit tesztek...

Lányok, nők! Ti mit tesztek ha nyilvános helyen véletlen kiejtetek a táskátokból egy tampont vagy betétet? Felveszitek vagy otthagyjátok?

Figyelt kérdés

Azokra a szituációkra gondolok, amikor pl. utcán sétálva, vagy valamilyen közösségi térben/emberek között kerestek táskátokban valamit, legyen az zsebkendő, napszemüveg, pénztárca, stb. és véletlenül kirántotok vele egy vagy több betétet vagy tampont is, és leejtitek.

Olyankor ti hogy reagáltok? Gyorsan felveszitek, vagy inkább otthagyjátok pl. utcán, és igyekeztek sétálni tovább, mintha mi sem történt volna, hogy elkerüljétek a még nagyobb feltűnést?



máj. 31. 12:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Ilyen nem fordulhat elő, mivel a táskámban rend van, nem tudok csak úgy véletlen kirántani belőle egy tampont/betétet.
máj. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Felveszem.

- nem szemetelek

- senki se takarítson utánam

- nincs baja, be van csomagolva

- az életemhez hozzátartozik, hogy menstruálok, és hordok magamnál ehhez kellő higiéniai terméket.

A Földön a nők túlnyomó százaléka menstruál, nem értem, miért lenne ciki. Nő vagyok = van hüvelyem = jó eséllyel menstruálok.

máj. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Metionin ***** válasza:
100%
Sosem jártam még így de felvenném, mintha egy zsepi lenne vagy akármi. Semmi különös nincs egy betétben, senkit nem érdekel. Szemetelni meg bunkóság.
máj. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%
Egyébként a táskámban mindig van egy kis nesszeszer, amiben ezeket tárolom. Én csak fekete doboznak hívom, van benne gyógyszer, tampon, zsebkendő stb.
máj. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt még ilyen. Táskafüggő, belső zsebben, vagy kis piperecuccos tasakban vannak. Ha mégis előfordulna, nyilván nem hagyom ott.
máj. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%
Napi perverz kérdés becsomagolva, h ne tűnjön annak.
máj. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem fordult elő ilyen, mindent normálisan elrakok, de ha megtörténne nem hagynám ott a földön, nem szokásom ott hagyni a szemetet
máj. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Felveszem. Nem szemetelek, a környezetem lesz@ja mit csinálok, akár meg is halhatok az utcán, akkor is csak fotóznának, a 2+m-re álló embernek fogalma sincs, hogy mit veszek fel a földről, a többség nem tud megkülömböztetni egy betétet meg egy tampont, a többség nem tartja ezeket dolgokat cikinek. Ha lehajolok, akkor a férfiak ~98%a, a nők ~80%a a seggemet nézni/vagy a dekoltázsomat, nem pedig azt, hogy mit veszek fel a földről.
máj. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Azt hiszed, szegyenkeznek azert, mert no vagyok, raadasul ezek szerint egeszseges? Mas egy inkontinenciabetet, pelenka, ami miatt ugyancsak nem szep megbelyegezni barkit, de nem resze az eletnek okvetlenul, es kellemetlen dolog.

En koszos pesti aszfaltrol nem hasznalnam, szemetelni viszont nem szoktam. Ugyhogy felvennem, es kidobnam.

máj. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem fordult még elő velem ilyen, de most lekopogtam. Biztos, hogy felvenném, mert nem szemetelek, azt meg végképp nem szeretném, hogy más vegye fel az általam eldobott, elejtett dolgot. Arról nem is beszélve, hogy milyen horroráron vannak már a normális női higiéniai cuccok... meg hiányozna is, ha elejteném.
jún. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!