Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, nők! Ti mit tesztek...

Lányok, nők! Ti mit tesztek ha nyilvános helyen véletlen kiejtetek a táskátokból egy tampont vagy betétet? Felveszitek vagy otthagyjátok?

Figyelt kérdés

Azokra a szituációkra gondolok, amikor pl. utcán sétálva, vagy valamilyen közösségi térben/emberek között kerestek táskátokban valamit, legyen az zsebkendő, napszemüveg, pénztárca, stb. és véletlenül kirántotok vele egy vagy több betétet vagy tampont is, és leejtitek.

Olyankor ti hogy reagáltok? Gyorsan felveszitek, vagy inkább otthagyjátok pl. utcán, és igyekeztek sétálni tovább, mintha mi sem történt volna, hogy elkerüljétek a még nagyobb feltűnést?



máj. 31. 12:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én a tampont nem használnám úgy hogy leejtettem, kidobnám a kukába. Betétet is szerintem.
jún. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
felvenném a földről, mivel nem szokásom szemetelni. semmi ciki nincs ebben. nő vagyok, az életem része hogy menstruálok. teljesen természetes dolog. inkább büszke vagyok rá, semmint szégyelljem.
jún. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Felveszem. Felnőtt nő vagyok, nem kéne meglepőnek lennie, hogy szoktam menstruálni.
jún. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Ejtetem már ki betétet, felvettem. :)
jún. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!