Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létezik olyan ember, aki túl...

Létezik olyan ember, aki túl reménytelen eset, hogy a társadalom részese lehessen?

Figyelt kérdés

Szerintem igen, de kíváncsi vagyok ti mit gondoltok. Az én véleményemet ez a kérdés alatt válaszok alakították: https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..

Nem akar segítséget, nem fogad el segítséget és nem is akar változtatni az önpusztító magatartásán. Az ilyen ember mi más, ha nem a természetes szelekció áldozata?



jún. 3. 17:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
64%

Arra gondolsz, aki nem akar a fogyasztói társadalom tagja lenni?

Vagy nem szeretne sokat dolgozni olyan dolgokért, amire semmi szüksége?


És hol van a határ?Meddig megyünk el?

A pszichológusok degecre keresik magukat, az biztos. . .

jún. 4. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
45%

Igen, pl. én. Hasonlókat keresek.


30f

jún. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

"Nem akar segítséget, nem fogad el segítséget és nem is akar változtatni az önpusztító magatartásán."


Szerintem sokan vannak így, és olyan érzésem van, még többen is lesznek a következő években, időszakban. A változásért tenni kell, változtatni, és ez az a nehéz lépés, amit sokan nem tudnak, nem akarnak megtenni. Nem bántásként mondom, mert tudom, milyen egy ilyen állapotba süppedve lenni.

jún. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!