Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létezik olyan ember, aki túl...

Létezik olyan ember, aki túl reménytelen eset, hogy a társadalom részese lehessen?

Figyelt kérdés

Szerintem igen, de kíváncsi vagyok ti mit gondoltok. Az én véleményemet ez a kérdés alatt válaszok alakították: https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..

Nem akar segítséget, nem fogad el segítséget és nem is akar változtatni az önpusztító magatartásán. Az ilyen ember mi más, ha nem a természetes szelekció áldozata?



jún. 3. 17:18
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
24 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
43%
Igen, de ezt inkább a szadista emberekre mondanám, nem pedig a megtörtekre.
jún. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%
Van ilyen, de általában nem a szelekció, hanem magának a társadalomnak az áladozata sajnos.
jún. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Amilyen a társadalom, ki akar valójában a része lenni...
jún. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
Persze.Erre vannak a börtönök.
jún. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Van.
jún. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Rakott karfiol ***** válasza:
88%
Ennek a társadalomnak? Nem is annyira bolond, aki nem akar a részese lenni. Legalábbis a 80%-a a mai magyar embereknek pszichátriai eset. Nem azzal van a baj, aki nem akar a részese lenni.
jún. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Van egy mutatószám az emberi faj átlagos méretére vonatkozólag. A normál jelenlétünk a Föld ökológiai rendszerében valahol 100 és 200 millió egyed között van. Tehát ez a proliferáció amit az elmúlt 8-10 ezer évben produkáltunk(főleg az utóbbi 250)semmiképp sem nevezhető természetesnek.
jún. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Rengetegen vagyunk ilyenek éés egyre többen is leszünk...
jún. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Amit manapság pedig minden rendszerek legjobbikának gondolunk, valójában a legpusztítóbb. Nemcsak a külső környezetet szennyezi el, hanem szétroncsolja az ember belső természetét is. II. János Pál ezt nemes egyszerűséggel a halál kultúrájának nevezte.
jún. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
31%
Én és az apám
jún. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!