Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért utálják olyan sokan...

Miért utálják olyan sokan Indiát, meg úgy az indiaiakat?

Figyelt kérdés

máj. 30. 11:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
76%
Nem utálják, csak lenézik inkább sztem. Eléggé igénytelen nép.
máj. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
84%
Azért, mert azt mondják az indiaiakra, hogy cigányok. A cigányok pedig egy utált, gyűlölt nép.
máj. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
83%
Mert van egy részük aki ápolatlan, és nagyon hangos. Én inkább sajnálom őket, hogy olyan nyomorban élnek a 21. században. A gyarmatosítóik pedig vígan élik világukat nyugaton.
máj. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
71%
#3 azért a gyarmatosítók elég sokmindent adtak is nekik. Pl oktatás, technológia.
máj. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
82%
Basszus, beledobálják a halottaik hamvait a Gangeszba, aztán belefürdenek, isznak, beleküldik a fekáliát, és ruhát mosnak benne. 😓 Van még kérdésed?
máj. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

turistacsoporti minőségben tudok róluk nyilatkozni, hangosak, bunkók, senkit nem vesznek emberszámba, a szabályok meg egyértelműen csak mindenki másra vonatkoznak rajtuk kívül.

egyesével viszonylag kezelhető a többségük.

máj. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
42%

5 ismerek németeknél sok indiai hallgatót, egyik sem önti a fekáliát a rajnába, vagy az elbába.


Nyilván van a putris réteg, mint magyarországon is.

Otthon is ismerek olyan helyeket, ahol télen eltüzelik a teöácsolatot, majd nyárra meg lopnak újat, amit megint majd eltüzelhetnek

máj. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
90%

A Budapesten is jelenlévő nagyvállalati- multinacionális környezet miatt már Magyarországon is rengeteg ember szerez első kézből tapasztalatot az indiaiakról. Vannak, akik csak a különböző kiszervezett támogató funkciók kapcsán, videó hívásokon keresztül, de már rengetegen dolgoznak itt, így sokan face-to-face tapasztalattal bírnak.

Ami a legnagyobb probléma velük, de ez a legtöbb jelenlevő "multis" kisebbségre igaz (pl melegek, oroszok), hogy e l k é p e s z t ő pofátlan módon, kontrollálatlanul tolják egymást, és na nincs egy karakán, értelmes topmanager, aki az elején észreveszi ezt, akkor simán előfordulhat, hogy teljesen megszállnak egy-egy irodát. Nehéz erről beszélni, mivel nyilván sokaknak lesznek ilyen történeteik.

máj. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
95%

8 értem miröl írsz, szerintem többé-kevésbé ez minden népre igaz.

Németeknél az ázsiaiakra, lengyelekre, törökökre is jellemzö.

Egyszer jártam úgy, hogy egy ismeröst ajánlottam be egy managernél, hogy nincs-e valami szakirányú hallgatói állás (gyakorlat tulajdonképp) náluk.

Be is hivatta interjúra, az egyik interjúztató török meg ki is pöckölte azonnal, miutan rájött, hogy van ilyen hely, hogy a saját pereputtyát benyomathassa.

máj. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
75%

Miért utlálják az emberek az ukránokat,

miért utlálják az emberek az oroszokat, stb.


Ráadásul az indiaiak szerint cigányok időszámítás előtt valamikor Irán felől vándoroltak be hozzájuk. Ők meg tudják különböztetni, mi nehezen.

Ráadásul az indiaiak sem "rajonganak" értük.

máj. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!