Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A bolond hajdúságiak miért...

A bolond hajdúságiak miért kontrollmániásak?

Figyelt kérdés

Ma mentem a bicikliuton hazafele Debrecenben. Rajta allt egy csalad es veszekedtek egy autossal. Gondoltam, valami balesetet muveltek es utana vitaztak, ki a hibas. Siman el tudtam menni mellettuk, de egy csontvaz kinezetu 40es maca kozuluk parancsot osztott nekem, hogy "allj" es mutatta felem a tenyeret, mint valami E.T. En meg fintorogtam ra es egybol visszahuzta a kis kacsojat...

Korabban is megfigyeltem, hogy ha valami nem ugy tortenik, ahogy a postas vagy a boltosno tervezi, akkor elkezd hoborogni. Vagy a portas elkezd krakogni, mert pl fiatal felnott fiu/ferfi letemre megbirizgalom a hajam.

Komolyan, miert van ennyi hulye errefele?



máj. 29. 00:57
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Kérdező te vagy az aki rendszeresen szokott devlacenizni vagy miafrászozni? Előbb magadat kéne észre venni, és utána osztani az okosságaidat, meg az elvárásaidat. Ja és használj ékezeteket, mert a mobilon is elérhető, nem olyan nehéz az, de még erre is lusta vagy.


Amúgy azt se igazán értem, hogy végülis, most akkor mi volt akkora nagy probléma ami miatt itt ki kellett dühöngeni magad.


Egyébként meg hülye mindenütt van, nemcsak Debrecenben. De én még azt is elismerem, hogy Debrecenben az országos átlaghoz képest több a suttyó, viszont szerintem vannak rosszabb helyek ilyen szempontból is az országban. Nyilván ha egy olyan helyhez hasonlítod ahol kevés a sutyerák ott Debrecen alul fog maradni. Másrészt pedig Debrecenben is nagyon sok a környező településekről bejövő full primiív véglény, akik napközben adják a forgalom jelentős részét. De igazából mivel Magyarországon vagyunk akkora hatalmas nagy különbségek nincsenek. Ha pedig ennyire utálod ezt a várost mi a fenének vagy még itt? Szabad ember vagy mehetsz amerre látsz.

máj. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!