Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bolond aki nagytakarítást...

Bolond aki nagytakarítást csinál? Én vok?

Figyelt kérdés

Ez nem lenne komoly kérdés. Dehát volt kedvem nagytakarítani, ablaktiszt, szekrényekbe pakolás, konyhai edények ,utána mosás sima taki minden. Na hát ez történt 🤣🤣


Erre nővérem mikor kérdezte mit csináltam ma( reggel kb fél10- este 7kor végeztem, mert csináltam még bodza szörpit)


Hogy én nekem milyen jól megy már.. meg h nekem ilyenekre van időm... Meg minek... Nincs is nálam kosz de mindig takarítok.. ( heti 2x neki sok...mármint a sima takarítás)



Meg h én szerinte tisztaság mániás vagyok .. közben azért én is szoktam a mosógépen hagyni itthoni ruhát ami jó lesz majd holnapra úgyis összekenem 🤣🤣🤣


Azért ugye tényleg nem vagyok az? Évi kb 2* 3* szoktam így nagytakarítani, nyáron a kanapét is kimosom géppel, amúgy ha takarítok kiporszízom, mert van bent egy cicuska.



2023. jún. 4. 21:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
Nem az, mert kell nagytakarítani időközönként, sokkal jobb lesz a levegő, meg minden a szobában:).
2023. jún. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
Ez teljesen normális. Amúgy aki takarít, takarítja a lelkét is kicsit. (Molnár V. József)
2023. jún. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
13%
Beteg vagy.
2023. jún. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Miért vagyok beteg kifejtenéd nekem kérlek?
2023. jún. 4. 21:42
 5/18 A kérdező kommentje:
Nem szeretem a retket ez tény,de van aki igen? Rühellem ha kifolyik valami aztán meg ragad , mert nem volt feltörölve. Nekem is van, hogy 2 napig áll a mosatlan, 3 napig nem hajtom be a ruhákat a szekrénybe szóval betegnek én nem mondanám magam 🤷🏼‍♀️
2023. jún. 4. 21:44
 6/18 anonim ***** válasza:
84%
Azért vagy beteg, mert ezen fetrengve vihorászol. 😄
2023. jún. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Jaj hát úgy igen 🤣 csak nem értettem ezt az egészet de gondoltam rákérdezek itt hátha mégis bújkál bennem valami 🤣🤣🤣
2023. jún. 4. 23:02
 8/18 anonim ***** válasza:
28%

Tőled is kirohadt az agyam, meg a nővéredtől is. Te ne használj ennyi sírvaröhögős emojit, meg olyan szavakat, hogy cicuska, illetve egy ilyen témánál senkit nem érdekel, hogy te bodzaSZÖRPIT, SZÖRPIT B+ nem szörpöt véletelen se csináltál.


A nővéred meg francért ugat bele abba, amihez semmi köze nincs, eleve ez az egész besezélgetés, hogy megkérdezi, mit csináltál aznap? És te erre nem azt feleled, hogy semmit, mert hogy igazából takarítottál, meg SZÖRPIT főztél, szóval semmi érdemleges, említésre méltó dolog nem történt, hanem elmeséled, hogy takarítottál, meg lett készítve szörpike. És erre a tesód nem azt gondolja magában, hogy "oké, fszt se érdekel", hanem elkezd belebeszélni abba, hogy te a saját otthonodban mikor meg mennyit meg hogyan takarítasz. Nem azért, mintha bármilyen probléma lenne azzal, ahogy, és amennyit takarítasz, vagy azzal, hogy nagytakarítást végzel. Hanem mert a nővéred meghallotta, hogy te kitakarítottál otthon, eszébe jutott, hogy neki is már nagyon időszerű lenne, meg ő csak heti egyszer takarít mondjuk, te meg kétszer, és mivel egy ostoba felszínes szar, ezért megpróbálja a te rutinod hibásnak beállítani, mert akkor te bolond vagy, ő meg tökéletes, és nem az van, hogy ő esetleg lustább, halogatóbb, te meg összeszedettebb vagy. Meg így rögtön tud mártírkodni, hogy neki semmire sincs ideje, ahogy az ótvar proli nők szoktak.

Legegyszerűbb, ha nem mesélsz el neki ilyeneket. De nem, nem vagy OCD-s attól, hogy heti kétszer takarítasz, nincs veled semmi baj a takarítási szokásaid illetően.

2023. jún. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
8-as neked nem kva mindegy milyen szavakat használok? Úgy használom ahogy akarom. Cicuska helyett szoktam úgy mondani ahogy sztem te még nem is hallottad. Én legalább nen használtam olyan stílust amit te itt most megengedtél az első 2 mondatban. Használok emojikat miért ne használnék? Talán ez is gond? Azért vannak 🤦🤦🤦 sőt gifeket is szoktam ... Jajjj akkor én most biztos vmi gyök 2es 10 éves vagyok, jaj meg rövidítettem is....
2023. jún. 5. 08:08
 10/18 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem ügyes vagy és teljesen normális ha nagytakarítást csinálsz. Ne álljon már mindenen ujjnyi vastagon a por stb. Szerintem a nővéred csak irigykedik mert lusta. Fogadok hogy ha te megkérdeznéd tőle, hogy kitakaríts-e nála, biztos hogy igent mondana. Ne is foglalkozz vele.
2023. jún. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!