Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A bolond hajdúságiak miért...

A bolond hajdúságiak miért kontrollmániásak?

Figyelt kérdés

Ma mentem a bicikliuton hazafele Debrecenben. Rajta allt egy csalad es veszekedtek egy autossal. Gondoltam, valami balesetet muveltek es utana vitaztak, ki a hibas. Siman el tudtam menni mellettuk, de egy csontvaz kinezetu 40es maca kozuluk parancsot osztott nekem, hogy "allj" es mutatta felem a tenyeret, mint valami E.T. En meg fintorogtam ra es egybol visszahuzta a kis kacsojat...

Korabban is megfigyeltem, hogy ha valami nem ugy tortenik, ahogy a postas vagy a boltosno tervezi, akkor elkezd hoborogni. Vagy a portas elkezd krakogni, mert pl fiatal felnott fiu/ferfi letemre megbirizgalom a hajam.

Komolyan, miert van ennyi hulye errefele?



máj. 29. 00:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
máj. 29. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Mindenhol vannak.
máj. 29. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
24%

Te nem hajdúsági vagy? Akkor te is bolond vagy? Vagy csak pár százezer mínusz egy ember, kizárólag rajtad kívül?


Egy ilyen felütés már többé-kevésbé determinálja, milyen kedves emberrel lehet dolgunk a kérdező személyében. De persze ebből nem következik, hogy ő is egyike annak a rengeteg önző, kihaénnem, szarokmindenre seggfejnek, akik a "kontrollmániás" (szabálykövető) emberek útját nap mint nap keresztezik, és csak azért nincs percenként baleset, mert mi "kontrollmániás" emberek előzékenyek vagyunk, és nem feltételezzük, ha már közlekedés, hogy azok többi résztvevőjétől számíthatunk az osztott erőforrások egyidejű hozzáférését szabályozó rendelkezések betartására. (Valami "bizalmi elv" nevű hülyeséget tanítottak annak idején, de az nem igazán áll a mai magyar társadalomra.)


A #mucsai címkét szerintem ezzel kis is veséztük. A #fasizmus nem tudom, hogy jön ide, látszik halvány fingod sincs a szó jelentéséről. A #személyiségzavar kapcsán meg egy kis önelemzést javaslok.


Üdvözlettel, egy bolond hülye kontrollmániás fasiszta mucsai hajdúsági.

máj. 29. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%
Nagy a rendetlenség a padláson, kérdező, - erősen ajánlott egy rendrakás odafent!
máj. 29. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%

"ha valami nem ugy tortenik, ahogy a postas vagy a boltosno tervezi, akkor elkezd hoborogni."


Másik olvasat: ha valami nem úgy történik, ahogy a vevő vagy a vásárló tervezi, akkor elkezd hőbörögni. Hogy a posta egy hivatal, a bolt meg magánterület, ahol szabályok és eljárásrend van, nem igazán érdekli. És ha megkérik, hogy kövesse ezeket, akkor még neki áll feljebb, és szerinte az ügyintéző vagy az eladó "hőbörög".


"Vagy a portas elkezd krakogni, mert pl fiatal felnott fiu/ferfi letemre megbirizgalom a hajam."


Az üldözési mániádat érdemes lenne kezeltetned.


Egyébként meg aki ékezetes betűk használatára is lusta, az más gazemberségekre is képes.

máj. 29. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak ott nyugi. Lakott területen kívül a bicó úton 50es robogóval lehet menni lassan haladva. A dagadék Karennek persze ez se tetszik, kaffog, hogy itt nem lehet menni. Mindez Győrben... 😑
máj. 29. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Gyere el Győrbe, itt agyrákot fogsz kapni 2 perc közlekedés után.
máj. 29. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Lakott területen kívül a bicó úton 50es robogóval lehet menni lassan haladva"


Gyorsan haladva is lehet, csak sehogy nem szabad. Engem mondjuk nem szokott zavarni, az viszont igen, ha hülyeségeket beszélnek.

máj. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Uldozesi mania, ha amig vizsgaztam, valamelyik retkesceni osszefirkalta a jegyzetemet? Nem hinnem... csak az egyetemetek miatt lakom itt. Ti ebbol eltek, az idegenekbol. De kozben hallom am, ahogy a fasko jobberek kibeszelik gyulolkodve az idegeneket, pedig maguk is beloluk elnek, a helyiek igy tartjak el magukat, mikozben meg zsido vilaghatalomrol beszelnek, meg hasonlo baromsagokrol... na es ez az egyik kulcsszo magyarazata.

Es ahogy egyik kommentelo irta: valoban, aki ilyenekre kepes, hogy mas hasznalato targyat megrongalja, az mas mocsoksagokra is kepes.

máj. 30. 02:16
 10/11 A kérdező kommentje:
Mellesleg a szomszedom sem helyi, es dolgoztam is itt, kolleganom is mondta, hogy o lakott fiatalon dunantulon... mindketten azt mondjak, hogy a debreceniek hihetetlenul bunkok, osszehasonlitva mas varosok lakosaival az orszagbol.
máj. 30. 02:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!