Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most zokon kéne vennem hogy a...

Most zokon kéne vennem hogy a kinézetem alapján engem vádolnak olyan dolgokkal,amikhez semmi közöm?

Figyelt kérdés
Semmi extra nem vagyok,de egy unalmas,világot nem látott familia többnek érzi magát másoknál pedig még csak lóvé sincs. Engem okolnak több kellemetlen körülmény miatt :D . Pedig én még a valódi okát is tudom,pl hogy miért van sár a földön meg ilyenek... csak nem vagyok árulkodó segg és nem beszélek..Persze így rajtam csattan az ostor..de most attól jobb lennék ha spicliskednék? Ahogy mondtam átlagos manusz vagyok,a két kezemet varrattam ki ennyi. Mindig amikor ilyen helyzetbe kerülök,hogy előttem beszélnek rólam,nem szólok semmit...pedig sokaknál betelt volna a pohár. Lazában szoktam felfogni az életet,az én szabadságom kiteljesedni vágyik,nem korlátok között zárva maradna. Szóval a lényeg,hogy nem én leszek az aki beleüti az orrát más dolgába. Ennyit így magamról... általában a sértegetések és a provokációnak nem dölök be...de azért ha már 50. alkalommal is én szégyenkezek,kicsit felb@sz.

#Unalmas népek
máj. 26. 15:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor mi van? O.o
máj. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Fain vagy.
máj. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát ez nekem nem jött át,Papi...
máj. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jó arcok vagytok mar en is túlléptem a sztorin.
máj. 26. 18:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem 12
máj. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Kérdezd a Janit, ő járt itt sáros cipővel. Ne engem cseszegess már!"


-ennyi a válasz

máj. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!