Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért váltott a kocsmában...

Miért váltott a kocsmában visszatetszést, ha kijelentettem, hogy tangóztam a nővéremmel?

Figyelt kérdés

#nővér #zenegép #tangó #falda #hermana
máj. 21. 19:54
 1/8 47. ***** válasza:
88%
Nem voltam ott, nem tudom.
máj. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%

Mert altalában a szerelmünkkel kéne tangózgatni, vagy akár egy tánctanulás, vagy egy szalagavatóra, vagy akár ketértelműleg értve is, egy férfi valahol leválik a családrol es nem olyanokkal büszkélkedik mint kb oviban, hogy labdáztunk a tesómmal.

Meg ha ezzel is büszkélkedik annak meg nem kocsmában van a helye hanem nagyszülöknél?

máj. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Bemegy inni kocsmába mintha férdi lenne aztán a tesójáról karattyol. A szüleid is téma a kocsmában hogy anya hív?
máj. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
Nem tudom milyen késdobáló helyekre jársz, de normális helyen ez nem vált ki ilyen reakciót.
máj. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
Nem vagyok egy nagy táncszakértő, de azt még én is tudom, hogy tangót nem táncol az ember a nővérével.
máj. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert ők twist pártiak.
máj. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%
Mert te is nő vagy és a kocsma törzsközönsége nem szereti a leszbi tangót.
máj. 22. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Engemet szop a nővérem.

Luca, nagyon szeretlek!

júl. 10. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!