Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az a dolog az életedben...

Mi az a dolog az életedben amit megbántál?

Figyelt kérdés
máj. 19. 20:33
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
82%
Gyorsabban végeznék ha azt írnám mit nem
máj. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
85%
Azt,hogy befejeztem a táncolást,hogy agressziv voltam néha a testvéremmel,aki amúgy az életem értelme volt,csak én voltam szörnyű lelkiállapotban(most is bekönnyezek..), és amit a legjobban bánok,hogy pánikbetegségig,depresszióig stresszeltem magam tinikoromban/fiatal felnőttként,azthittem nincs remény a jobb életre. Mostmár elég jó életem van,de hamarabb is rájöhettem volna erre. 29N
máj. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Köszi az őszinte, tartalmas válaszokat! :)


Sok válaszban magamra ismertem. Általánosban jártam évekig furulyázni és szolfézsra, ami jól is ment, viszont a hülyeségem miatt abbahagytam. Ezt bánom így felnőtt fejjel. Főleg, hogy a kottaolvasást is teljesen elfelejtettem.


Bánom, hogy rossz szakot választottam főiskolán. Mivel sosem volt semmi elképzelésem mit szeretnék tanulni, így választottam egy alibi szakot, hogy mégis legyen valami. Semmi értelme nem volt.


Bánom, hogy nem voltam nyitottabb az emberek felé, nem vettem részt több programon és mindig otthonülős voltam. Ez kiütközött mostanra, ugyanis szinte egyedül vagyok, barátok nélkül.


Azt is bánom, hogy sosem sportoltam. A tesi órákat is mindig gyűlöltem, mert béna voltam mindenben. Viszont nagyon meglátszik a tartásomon, hogy lusta voltam és sosem mozogtam.


Hirtelen ennyi jutott eszembe, de biztos lenne más is még.


Ha valaki gondolja, írhat még. Szívesen olvasgatom, és természetesen mennek a zöldek. Egyedül az öngyilkosságos kommenteket hanyagoljuk már.

máj. 19. 21:44
 14/20 anonim ***** válasza:
79%

Rászoktam a szeszre és a bagóra. Életem legnagyobb baromsága volt, - mert nem éltem jól, mégis egy vagyont költöttem el ezekre, mígnem sikerült véglegesen leszoknom mind a kettőről saját akaratomból.

Kemény partik voltak!

máj. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
84%

- otthagytam az egyetemet

- jó munkahelyet is hagytam már ott

- nem használtam ki a lehetőségeimet csajozás terén

- vidékre költöztem

- 15 évig ittam, amibe majdnem belehaltam (már leszoktam szerencsére)

- 25 évet áldoztam az életemből egy olyan dologra, amire nem kellett volna

- nem foglalkoztam eleget az igaz barátaimmal és nem becsültem meg őket

- hazudtam a családomnak több dologban is

- nem kezeltettem időben a mentális problémáimat


És még sorolhatnám reggelig...

máj. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
86%
Maradtam egy xar helyen, amikor elmehettem volna máshova.
máj. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
56%

Elsősorban azt bánom, hogy általánosban és gimi alatt én is otthonülős voltam. Ott és akkor tök jól éreztem magam, azt hittem, az úgy szuper, ahogy van, de már majdnem felnőtt fejjel jöttem rá, hogy azt nem így kellett volna. Egyetlen egy valaki van, akire barátként merek hivatkozni, de hiába szeretem (mint barátot), nem az igazi, mert egy rakat dolgot nem tudunk együtt csinálni, mert neki nagyon komfortzónán kívüli.

Aztán a kommunikációs készségeim sincsenek valami jó állapotban, legalábbis szóban, szemtől-szemben nem jók, új emberek közt. Ezeket is gyerekként kellett volna kifejlesztenem, bár már jócskán fejlődtem.

Még mindig ide, de emiatt egy rakat téren hihetetlenül tapasztalatlan vagyok a koromhoz képest. Az önállósággal, szerencsémre, nincsenek gondok, de a tapasztalatok tényleg hiányosak.


Volt egy nagyon rendes srác, aki kívül-belül végtelenül szimpatikus volt, és úgy jött le, hogy ez kölcsönös volt. És én meg utólag, amikor már késő volt, raktam össze, hogyha ott és akkor kapcsolok, még lehetett is volna belőle valami. Meg szerintem nem is kommunikáltam ott sem valami jól...

Annyira gáz leírni, hogy ez amúgy egy 6 éves sztori, és akkor voltam a legközelebb ahhoz, hogy nekem udvaroljanak. Vagy úgy egyáltalán, akkor voltam a legközelebb ahhoz, hogy legyen valami párkapcsolat terén.


(elnézést a kisregényért, ezt most nagyon jól esett kiírni magamból, szóval köszönöm a lehetőséget)

máj. 20. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy olyan "embereknek" segítettem akik utána jól belémrúgtak.
máj. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Lusta voltam.
máj. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább azt, hogy hagytam, hogy a szüleim kiválasszanak nekem egy olyan középiskolát, amihez semmi kedvem nem volt (utáltam is 4 évig). Utána pedig sajnos értelemszerűen az annak megfelelő egyetemre mentem, így pedig már eldőlt a pályám is.
máj. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!