Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az a dolog az életedben...

Mi az a dolog az életedben amit megbántál?

Figyelt kérdés
máj. 19. 20:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
75%
Az, hogy nem küzdöttem olyan személyekért akit szerettem!
máj. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
88%
Hogy abbahagytam a zeneiskolát
máj. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
23%
Az, hogy 3 évvel ezelőtt nem vetettem véget az életemnek.
máj. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
78%
Hogy nem utottem vissza anyam ferjenek, amikor vert. Ezt mindig is banni fogom. :-/
máj. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
81%
Huh talán amit a leginkább bánok az az, h milyen középiskolát választottam. Sajnos az volt a fő szempont nálam, h közel legyen, ne kelljen sokat utazni. Jobb lett volna nekem egy távolabbi, akár kolis középiskola, h önállóságra és társasági életre neveljen. Felnőtt fejjel talán ezt látom eddigi életem legnagyobb hibájának.
máj. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
75%
Órákig írhatnám.
máj. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
82%
Nekem rengeteg dolog van, nem tudok egyet kiemelni, hogy ez a legnagyobb. Igazából nekem főleg olyan dolgok vannak, amik emberekkel kapcsolatosak, nem úgy reagáltam sokszor helyzetekben, mint ahogy kellett volna. Félelemből, vagy zavarban voltam, vagy hirtelen lefagytam és utólag jutott eszembe mit hogy kellett volna.. nagyon sok ilyen szitu volt és lesz is feltételezem..
máj. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Metionin ***** válasza:
87%
Hogy bíztam néhány olyan emberben, akiben nem kellett volna.
máj. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
86%
9 évet dolgoztam olyan dolgokért és emberekért amikért, akikért egy percet sem kellett volna
máj. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
85%

Azt bánom, hogy gyerekkoromban nem barátkoztam az iskolában, nem volt társaságom, kilógtam a sorból, egyedül voltam mindig, illetve hogy nem sportoltam semmit, nem mentem versenyekre és nem nyertem díjakat.

Amit még nagyon bánok a tanulmányaim, hogy elrontottam, rossz egyetemre és rossz szakra mentem, illetve bánom, hogy belekezdtem a jogsiba... Illetve az egészségemre nem figyeltem eleget, nem mentem mentálhigiénés szakemberhez.

máj. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!