Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Amikor nincs párom,mint pl...

Amikor nincs párom,mint pl most,akkor az emberek miért azt mondják rögtön,hogy: "Kéne már neked egy jó pasiii!"?

Figyelt kérdés
Honnan veszik,hogy nekem pasi kell,és nem nő? Egyre többen vállalják fel,hogy leszbik. Miért nem úgy mondják,hogy kéne neked pasi,esetleg egy nő?Kicsit idegesítő.. 29/L/N
máj. 18. 11:34
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
A magyarok elég konzervatívak, főleg a te korosztályodban. Szerintem nem bántani akarnak, max nem feltételezik rólad, hogy leszbikus vagy
máj. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%

Mert az emberek zöme még mindig heteroszexuális.

De ne aggódj, a gyíkemberek már dolgoznak az ügyön.

máj. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
26%
Hát mert a nőknek nincs farkaaaa.
máj. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
28%

Mert bunkók!

Én a nökhöz vonzódom én is nö vagyok, és volt már olyan ,hogy volt párkapcsolatom , de akkor is ezt mondták.

Utáltam, mert nem értettem, hogy miért mondják, vagyis mi közük van bármihez is ami velem és a kapcsolatommal, életemmel kapcsolatos?!

máj. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ilyenek a szűk látókörű emberek...
máj. 18. 12:15
 6/8 anonim ***** válasza:
79%
A legtöbb ember heteroszexuális és általában mindenki saját magából indul ki, így nem feltételezik rólad, hogy te leszbikus vagy. Ezen kár bosszankodnod, nem ellened irányul ez a dolog.
máj. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%

Szintén zenész

Szerintem engedd el,ezen kár bosszankodni. Nem vagyunk annyian hogy magától értetődő legyen, hogy van akinek bizony nem pasi kell


29/n

máj. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Katona Dius ***** válasza:
Mondjuk én ezer éve úgy mondom, "kéne neked/neki egy jó nő vagy pasi". Aztán majd eldönti, melyik tetszik neki. Férjezett nő vagyok, de sose titkoltam, hogy a nők is vonzanak. Férjemmel sokat szoktunk ezzel poénkodni, mikor látunk egy jó külsejű nőt, és azt tárgyaljuk, melyikünknek mi tetszik rajta.
máj. 19. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!