Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nárcisztikus tudatosan...

A nárcisztikus tudatosan viselkedik úgy, ahogy?

Figyelt kérdés
Úgy értem, szándékosan játsza ezt a játékot az emberekkel? Manipulál, magához édesget, majd ellök, eléri hogy magad elé helyezd minden téren. Ha szóvá teszed a hibáit, támad, visszaszúr egy sokkal nagyobbat, hogy megbántson, stb. Ez náluk a természetes viselkedés és észre sem veszik, hogy ez nem normális, vagy nagyon is tudják mit csinálnak? Vagy esetleg tudják hogy ez nem helyes viselkedés, csak képtelenek változni?
máj. 8. 11:49
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Köszi, a könyvajánlót, mindenképp el fogom olvasni!
máj. 8. 14:12
 12/17 anonim ***** válasza:
30%
Kérdés,hogy tényleg narcisztikus-e vagy csak te bélyegeztél annak egy nálad jóval erősebb jellemet. Azt is meg kéne vizsgálni,téged miért "édesgethet" bárki magához,miért vagy te a szerencsétlen szerepében.
máj. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Észre sem veszi, ő így szokta meg.
máj. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
12, olvastad a többi választ? Vannak erős jellemek, ezt tudom, őt kifejezetten labilisnak tartom, és sajnos nem én vagyok az egyetlen "szerencsétlen" az életében. Azt, hogy ezt miért hagytam ilyen sokáig, magam is szeretném tudni, nálam is vannak gyerekkorból adódó problémák, csak teljesen másfélék mint nála. Ő ezekre úgy reagált, hogy ilyenné vált, amilyen, én meg úgy a sajátjaimra, hogy folyton azokhoz a kapcsolatokhoz ragaszkodok, amiben több rosszat kapok mint jót, ha valaki a tenyerén hordoz, úgy érzem túlságosan szeret, bekapcsol a menekülési ösztön a fejemben, csapdában érzem magam, emberünk pedig tisztában volt ezzel, és ki is használta (nyilván azért mert hagytam). De felismertem ezt és igyekszem dolgozni magamon, hogy tudjam a megfelelő embereket is szeretni, ne pedig azt aki nem érdemli meg, én sem érzem jól magam a szerencsétlen szerepében
máj. 8. 19:51
 15/17 mikeXxX ***** válasza:
Azt hiszi ő tökéletes és észre sem veszi mennyire egy fos ember 😄! 44f
máj. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nincs tudatában, mert ez egy mentális betegség. Bizonyos kereteken belül még visszahozható.
máj. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
12 már annyira nárcisztikus hogy kitalálta magára az erős jellem fogalmát, év vicce. Az erős jellem olyan szinten elüt a nárcisztikustól hogy ég és föld kb, de a legfontosabb, nem fogja mellette magát a partnere így érezni. Felemeli az embereket nem vámpíroskodik.
máj. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!