Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is nagy átlagban...

Szerintetek is nagy átlagban buták/ kevésbé értelmesek az egyszerű fizikai munkát végzők?

Figyelt kérdés
Pl rakárban, rendezvényeken parkolók, akiknek csak az a feladata hogy a ból b be

ápr. 30. 16:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%
Nem kevésbé buták, mint az ilyen provokatív kérdéseket kiírók.
ápr. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
88%
A lexikális tudás nem egyenlő az intelligenciával. Vannak köztük nagyon "egyszerű" emberek, de olyanok is akiknek megvan a magukhoz való eszük, csak az élet úgy hozta hogy nem tudtak menni továbbtanulni, hamar el kellett kezdeniük dolgozni stb. Munka alapján nem tudnék következtetést levonni senki értelmi szintjéről, az inkább a megnyilvánulásokból és viselkedésből szűrhető le.
ápr. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem átverős játszmázós mobbilongók.
ápr. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
11%
*mobbingolók
ápr. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
79%
Mint? Ha mondjuk átlag egyetemi oktstókhoz hasonlítjuk őket, igen. Ha átlag irodai munkásokhoz, nem. Ha átlag sportolókhoz, akkor sem.
ápr. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
A 2-es válaszolóé a fődíj. Van egy barátom, aki a gimnáziumban osztályelső volt, szeretett tanulni és tanár szeretett volna lenni. Igen ám, de a szülei elváltak és az édesapjával maradt a srác. Mivel nem voltak túlzottan jómódúak, az apa pedig 90 ezret keresett havonta (2011-ben járunk), ezért a srácnak iskola után el kellett mennie melózni. Könnyű lehülyézni a melósokat, értem én, hogy könnyebb ítélkezni és a sztereotípiákat egyetemes igazságként kezelni, de szerintem nem mindig célravezető.
ápr. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan van felsőfokú végzettségem, akkor is határozottan állítom, hogy az intelligencia nem attól függ.

Van olyan ismerősöm, aki a szakmájában nem tud dolgozni, mert ugyan elvégezte az iskolát, de gyakorlatba nem tudta alkalmazni, hiába próbálta több helyen is.

És ismertem olyan nyugdíjast, aki alacsony iskolai végzettséggel, és az alkohol problémái ellenére, világosabb pillanataiban tök jókat lehetett vele dumálni, értelmes dolgokról.

ápr. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

#6

Mondjuk a kérdező direkt nagy átlagot kérdezett. Abba bőven belefér jó pár okosabb ember is, akik valami kényszerhelyzetben robotolnak a gyártósoron.

ápr. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
54%
Nem biztos,h nincs meg a paraszti eszük. Inkàbb konfliktuskerülő személyiségűek.
ápr. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

8. Igen, pontosan

Most mind egy-egy kivétellel példálóztok, amikor nagy átlagot kérdeztem

ápr. 30. 16:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!