Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kifejezetten kövér nők,milyen...

Kifejezetten kövér nők,milyen hátrányaitok vannak a mindennapokban a testalkatotok miatt?

Figyelt kérdés

Éreztetek-e diszkriminációt a súlyotok miatt pl.álláskeresésnél,munkahelyen? Mennyire nehéz a ruhavásárlás?

Mekkora hátrány szerintetek nagyon kövérnek lenni?



ápr. 21. 12:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%

A legnagyobb hátrány az ezáltal kialakuló rengeteg egészségügyi probléma.

Szintén komoly hátrány a párkeresési nehézség.

Kevésbé komoly, de hátrány hogy alig van megfelelő méretű és fazonú ruha.

ápr. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Van, legalábbis nagyvárosokban, kifejezetten XXXL méretű ruhák boltja, csak drágább.

Lépcsőn felmenni, hajlongani, fizikai munkát végezni. Munkakereséskor nem ér hátrány. Utcán taplók néha beszólnak.

Nyilván hátrány, de nem súlyos.

ápr. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Akkor a beszólások nem változtak....Az exem többször jött hozzám sírva,hogy miket mondtak neki az utcán.Röfögtek neki,anyakocázták szegényt.Ruhát többnyire csak használtruhásnál talált.
ápr. 21. 13:49
 4/14 A kérdező kommentje:
1-es:relatíve sok férfi szereti a nagy méretű nőket.Olyant keress,aki ezt fel is meri vállalni.
ápr. 21. 14:14
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Minden területen hàtrány. Öltözködés, szociális kapcsolatok, családi kapcsolatok, álláskeresés, egészség, szerelem, mindenki ez alapján ítél meg/ el leginkább...holott csak az a bűnöm, hogy szeretek enni:(. Nekem sokáig normális párkapcsolatom se volt, nem kellettem senkinek komolyan, max szexre. Nem szerettek.

Idővel viszont meglett mindenem így is amire vágytam. Férj, lelki társ aki úgy szeret ahogy vagyok, amilyen vagyok, engem, és nem azt ahány kiló vagyok éppen, lett szeretett munkahelyem, aztán lassan megtanultam elfogadni, megbecsülni magam a kinézetemtől függetlenül megtanultam törődni magammal, azért mert èn egy jó ember vagyok, és megérdemlem. Aztán az egészségem érdekében végül életmódot váltottam és le is fogytam.

ápr. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%
Én nem vagyok kövér,sőt,csak vékony/átlagos, de el kell mondjam, hogy ha felszedek pár kilót,már minden szempontból érzem a hátrányát. Nekem a saját tapasztalatom az,hogy akkor a legrendesebbek velem,amikor kifejezetten vékony vagyok.
ápr. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
6, Durva. Tényleg rendesebbek veled, ha vékony vagy? Ennyit számítana?
ápr. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
A kövérség nem csak a nőket érinti. A kövér férfiak ugyanúgy érzik a mindennapos hátrányát a túlsúlynak. Akár egy egyszerű lépcsőzésnél.
ápr. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
7es,igen. De ilyen témában már sok kérdés volt és mások is ezt írták. Én azt vettem észre,hogy vékonyabban komolyabban vesznek a nők és udvariasabbak velem a férfiak. Nyilván nem csak ezen múlik,de én a saját életemben ezt vettem észre.
ápr. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
8. A férfiakat kevésbé ítélik el emiatt mint a nőket. Míg a pasira azt mondják mackós, testes, addig a nőre dagadt tehén, meg hasonlók.
ápr. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!