Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rátok is csak így rátok jön a...

Rátok is csak így rátok jön a szomorúság néha?

Figyelt kérdés

Na, szépen megfogalmaztam a kérdést… szóval nem tudom mi van velem, nem voltam vagy vagyok depressziós, de néha csak úgy rámjön egy szomorúság hullám ami legalább 1 napig tart de akár 3-4 napig is. Nem panaszkodhatok, nem rossz az életem, de valahogy valami nem az igazi. Ez a valami valószínűleg az, hogy nincs barátnőm és nem is volt még. ( 17/F)

A legnagyobb szégyen az egészben hogy normális vagyok, jól nézek ki de félek a kapcsolatoktól valamiért, semmi tapasztalatom nincs benne. Hiába tetszik bárki és hiába tetszek én is neki valószínűleg, félek kezdeményezni.

A másik szomorúság-forrás szerintem az, hogy minden nap kb ugyanolyan. Felrajzoltam nagy terveket, hogy ezt meg azt fogom csinálni mondjuk nyáron, aztán semmi nem lett belőle, és attól tartok hogy az idei nyár is ilyen lesz. Nagyon szomorúvá tesz ez a mindennapi élet, ami nap mint nap ugyanaz, semmi érdekes.

Néha úgy érzem, mintha egy szimulációban élnék. Megyek az úton, de olyan mintha ez nem is a valóság lenne. Nem tudom megmagyarázni miért…



ápr. 20. 22:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
Enyhe depresszióra gyanakszom, érdemes lenne valakivel beszélned ezzel kapcsolatban. Én nálad rosszabbul éreztem magamat egész gyerek és tinikoromban, felnőttként jöttem rá, hogy depressziós voltam....
ápr. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%

En is igy erzem magam , 3 gyerek melett meg egy nagyon jo parkapcsolat mellett is. Sajnos ilyen depresszios hajlamu vagyok en is.


Mindennap ugyan az.

Mint aki be van programozva.

ápr. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem akarom sajnáltatni magam, mert tényleg mindenem megvan és általában boldog is vagyok, de mindenki szokott szomorú lenni és erre keresek valami választ, valamit ami megnyugtat.
ápr. 20. 23:03
 4/12 anonim ***** válasza:
44%
Ha el akarsz erni valamit , tegyel erte 😊 ne vard hogy a szadba repuljon a sultgalamb ! 😊😊
ápr. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
39%
ugyanígy érzek mint te, annyi különbséggel hogy rám olyan érzés szokott jönni hogy "nem akarok öngyilkos lenni", ez 1-2 óra szokott lenni fél évben 1x, alapból depis vagyok
ápr. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%
Próbáld meg elfoglalni magadat tudatosan. Persze szomorúság akkor is lesz,csak ritkábban.
ápr. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%
Most jött rám is este..nagyon rossz:(
ápr. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
31%
Na látod, ha a lányok is kezdeményeznének és nem csak a seggükön ülnének, akkor lehet már lenn egy csajod.
ápr. 21. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
45%
Igen. Főleg melóban. Elég sok munkafolyamatot elektronizáltak, így egyre kevesebb a dolgom, nem telik ki a napom érdemleges munkával, nagyon ráérek töprengeni. Ilyenkor ritka haszontalannak érzem magam és lelombozódok. Mellette sokat ülök is, nem tudok elmenni a munkahelyemen sétálni, nincs is hova, mert az egész épület 2 szintből áll, nem állok a kollégáim felett, hogy magam szórakoztassam, miközben ők dolgoznának. Pedig biztos jobb lenne a kedvem, ha kicsit feltornáznám a vérnyomásom.
ápr. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
16%

Ez csak ilyen tiniegofényező teszetoszaság.

Ha úgy érzed komolyabb a baj, akkor kérj segítséget.

De jövőre, érettségi után teljesen más lesz

ápr. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!