Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha két ember nagyon szerette...

Ha két ember nagyon szerette egymást, de az egyik a kizárta a másikat az életéből, és nem akar békülni. Van arra esély hogy ezek ketten évek múlva kibékülnek?

Figyelt kérdés

Igazából több szálon fut ez a kérdés abban a helyzetben, amiben vagyok.

Vonatkozik baráti és szerelmi kapcsolatra is. Nem mindnek vagyok részese, de mindkettő kapcsolódik valahogy hozzám. Tudom, hogy bonyolult a megfogalmazás, de nem szeretném most részletezni a dolgokat.


Mit tapasztaltok?


Vannak nagy békülések hosszú évek után?

Esetleg ti már voltatok olyan helyzetben, hogy haragudtatok valakire, mondjuk egy gyerekkori barátra, exre, családtagra,de megbocsátottatok neki, és sikerült valamennyire visszahozni a kapcsolatot?

Mi volt ennek az előzménye, és ki kezdeményezett?


Van egy olyan elképzelésem, hogy akik szerették egymást, azok valahogy visszatalálnak majd

egymáshoz idővel, ha nem is teljesen olyan formában, mint régen.


2023. dec. 12. 20:09
 1/3 A kérdező kommentje:
Anyám kb. 20 év után került ismét beszélő viszonyba az apjával. Na, az nem volt semmi.
2023. dec. 12. 20:10
 2/3 anonim ***** válasza:
Neked van ennyi időd, kérdező?
2023. dec. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Elvileg élhetek még 20 évet. Ha elég okos vagyok hozzá.
2023. dec. 12. 20:19

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!