Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem érzed nyűgnek a karácsonyi...

Nem érzed nyűgnek a karácsonyi ajándékozást?

Figyelt kérdés

Én ebben az évben jutottam oda, hogy már semmi ötletem kinek mit vegyek. Évközben szülinapra, névnapra is mindig adunk egymásnak ajándékot a szűk családban. Már mindenkinek megvan mindene. Ami meg szükséges, úgyis megvesszük magunknak évközben.


Már bánom, hogy nem mondtam, nekem se vegyen senki semmit.


Ti hogy vagytok ezzel?



2023. dec. 11. 15:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
10 éve elengedtük a karácsonyi ajándékozást, azóta nyugis a karácsony. Nincsenek gyerekek a családban, a felnőtteknek meg megvan mindenük.
2023. dec. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
86%
Van már vagy tíz éve, hogy senkinek nem veszek ajándékot és kértem, hogy én se kapjak. Ha mégis kapok illően megköszönöm, de hamar rájönnek, hogy kár volt. Egyébként meg mások ajándékánál is azt látom mint tíz éve... Hogy a kapott ajándékok majd fele az így vagy úgy de kuka. Ha évközben van egy jó ötletem, ami garantáltan örömet okoz akkor azt ott és akkor ajándékozom. Garantált a meglepetés.
2023. dec. 13. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
84%
Nem kell ezen annyira túlspilázni, csokit, valami karácsonyi díszt meg képeslapot bárkinek tudsz adni nem értem mi ezen olyan nehéz.
2023. dec. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

#13: Ezekkel már Dunát lehet rekeszteni. Felesleges lomokat nem akarok adni senkinek.


Köszi a válaszokat. Nem is gondoltam, hogy ennyien úgy éreznek mint én. Egyik barátnőmmel is beszélgettem erről. Akkor vallotta be ő is, hogy neki is nyűg az egész, csak nem meri felhozni a családjának.

2023. dec. 14. 22:13
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Nálam pont az ellenkezője igaz.


Én imádok ajándékozni, és aktívan fogom vissza magam, hogy ne menjek túl a határon.

Magamank sose veszek semmit, csak ami tényleg a minimum, de nagyobb kiadásokat is csak elvétve, ritkán engedek meg magamnak, és abból indulok ki, hogy más is így él.


Viszont tudom, hogy a túlajándékozás is kellemetlen a másiknak, ha én többet költök nagyságrendekkel. Igyekszem visszafogni magam

2023. dec. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Hű ne is mond...

Èn azon èvődők mindíg hogy mit vegyek ami nem csak pènzkidobás. Persze rendszrint az utolsó pillanatig rohangálás ,idegeskedès az egèsz.

Ezekre az ünnepekre van egy adag nyugtatóm bekèszítve a kocsi kesztűtartójában. "Utánna meg hirtelen megállás ès ahelyett hogy összeszednèd magad vagy pihennèl el kell játszani a kiegyensúlyozott boldog családot. (Nyomorult ès állszenteskedő.) Aztán nyárig azon gondolkodom hogy az a pènz ès idő ami erre az egèsz cirkuszra elfolyt pont azokra a dolgokra lett volna elèg amitől tènyleg jobban èreztük volna magunk.

2023. dec. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
De
aug. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!