Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi ez a telefonálási mánia?

Mi ez a telefonálási mánia?

Figyelt kérdés
Akárhányszor bemegyek a bevásárló központokba, boltokba, mindenki telefonál! ilyen sok fontos ember van? a másik: beviszik a boltba a nyavalygó kölkeiket! amint belépnek, kis szarosok rázendítenek! utálom a gyerekeket! a harmadik: mi ez az új szokás, kihangosítóval telefonálni, és úgy fogják a telefont, mint a szendvicset! röhej már ez az egész társadalom! csak már nem tudok nevetni rajta, inkább sírni!

2023. dec. 10. 07:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%
Pacsi: utáom az ilyeneket én is. Mindenki ebben a társadalomban nagyon nagyra van magától, de hogy mire, az UFÓ.
2023. dec. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
62%

Sok ember a nulla tartalmú életét ezzel kompenzálja.

Nézd meg a 35 - 40 feletti nőket.Odanőtt a telefon a lepcses szájukhoz.Egy munkatársnőm,aki házas, ezt mondta : Tudod,a férjem nem dug meg két éve,így kidumálom magamból a feszkót...

Most lehet megsértődni,de soknál így van.

2023. dec. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
61%

Valószínűleg küldték őket és nem tudják mit vegyenek, ezért beszélnek azzal aki tudja, vagy hívnak fel ismerőst hogy akciós ez és ez vigyenek-e nekik is.

Az a fajta telefonálás arra jó, mikor az ember kicsit nagy szót hall, vagy rossz a telefon hangszórója, akkor hallja, hogy mit beszél a másik.


Mikor belépsz egy üzletbe és felsírnak a gyerekek (ezt te mondtad így, hogy amint belépsz rázendítenek), ott neked kell tudni, hogy mi lehet az oka.

2023. dec. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
82%

Gyakran vonatozom Nyíregyháza és Bp között, jó háromórás az út, és nagyon élvezetes, mikor egyszerre három-négy ember telefonál szinkronban. És nem feltétlenül visszafogottan, hadd hallja az egész kocsi. Legutóbb egy idősebb nő ült mögöttem, félóránként felhívta a gyerekét, hogy épp hol járunk, és ismertette, hogy eddig mit evett és mit fog az út hátralévő részében. Tisztára mint az óvodában. Az is egyre inkább dívik, hogy fülhallgató (és bármiféle szégyenérzet) nélkül bömböltetnek zenét, filmet, stb. a vonaton, mert hát ezeknek mindent lehet. De olyan észlény is akad nem ritkán, amelyiknek úgy üvölt a zene a fülhallgatójából, hogy méterekkel arrébb az én fülemet is bántja.


Az utcán meg az az egyik kedvencem, mikor a szépreményű vadul nyomkodja a telefonját séta közben, de az utat véletlenül se nézi. Nem egyszer előfordult már, hogy kis híján felbotoltam egy-egy ilyenben.


Egyre nagyobb az Isten állatkertje...

2023. dec. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
98%

A kihangosítva telefonálást èn is utálom. A munkahelyemen is csinálják. Addig mindenki üljön kussba, mert Micike a zunokájával meg a lányával pofázik hangosan.

Ha valaki megszólal akkor csúnyán nèz,fel van háborodva hogy zavarják a telefonálásban. Milyen illetlenek vagyunk.

Vonaton is egyre gyakrabban tapasztalom. Direkt hangosan pofázok èn is, hogy zavarjam őket.

2023. dec. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
84%

37 éves nő vagyok, de utálok telefonálni :)

Amit lehet, azt írásban próbálom megoldani, csak akkor hívok fel valakit, ha sürgős, és nem érek rá megvárni, hogy ránézzen a telefonjára (esetleg órák múlva), vagy túl körülményes lenne mindent lepötyögni. Ha engem hívnak, akkor is igyekszem minimalizálni a bájcsevegést, csak nem akarok udvariatlannak tűnni...

Viszont egyedülálló anyuka is vagyok egy pici gyerekkel (15 hós), nem jó kedvemből cipelem a boltba, mert tudom, hogy neki ez nem jó, ezért visít, ha visít.

A családi bevásárlást (apa-anya-gyerekek) én sem értem, saját magukat és a gyerekeket is szívatják (a többi vásárlóról nem is beszélve). De hát hülyék mindig voltak, vannak, lesznek :)

A kihangisítás pedig a halálom 😤

Ha sz*r a telefonja hangszórója, akkor vegyen másikat, hisz innentől az eszköz nem látja el a funkcióját, ennyi lenne a megoldás.

De ez egyébként sem mentség, mert általában nem egy fél perces sürgős hívást bonyolítanak le így, hanem csevegnek!

Miért nem bírják azt mondani, hogy "De jó, hogy hívtál, Juci, régen beszéltünk, de tudod, rossz a telefonom, nem hallak jól, most meg éppen buszon ülök, visszahívhatlak, ha hazaérek?"

2023. dec. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
98%

Nekem is nagyon feltunt. En egy finn forgalmazo, GDPR alatt allo nyomogombos telefont vettem, es nezzetek utana nem olcsok. 20 - 50 ezrek mai napig.


Na most mindegy, lenyeg, hogy en nem tudok rajta neten bongeszni - vagyis tudok, de faradtsagos. Ezert nem hasznalom. Metron ulve az embereket figyelve 90%-a valami olyan jatekkal jatszik amivel az unokaocsem 11 evesen. Ez a legtobbje. Vannak akik olvasnak hirt meg ezt azt oke azt megertem levaltotta az ujsagokat. De pl. bulikban ugyanez megy. selfi selfie stickkel, neki irok annak irok neki is irok meg annak is irok es mar nem is bulizik csak issza a sört es telefonozik.


Nem, nem vagyok incel, nem vagyok mizoginista vagy mizandrista. Ez mindket nemre vonatkozik. Egyik volt haverommal ugyanez volt a bajom, hogy elmentunk ketten egy bárba es mit csinalt? Dumalok, ok meg telefonozik, aztan felnez ram, elrakja, aztan eloveszi megint, aztan elrakja, aztan kicsit dumalunk, eloveszi "bocsi vissza kell irnom egy perc" aztan mutat egy instagram fotot. Ismetlem, volt haverom.

2023. dec. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
74%
Süllyed le a társadalom, ez ilyen, egyre több az ordenáré, alja, proli ember. De hát ezt választottátuk már sokadszor is.
2023. dec. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
72%

Függők.

Sajnos ez olyan függőség lett, mint az alkohol, drog, stb...

A telefon hasznos, de tudni kell mikor lehet elővenni, hol, és meddig.

Ez már egy létező betegség, aminek főként a mai fiatalok az áldozatai, de felnőttek közt is vannak sajnos

2023. dec. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%

Mert gyakorin hőbörögni, gyűlölni a gyerekeket meg az egész társadalmat,jobb képet fest?


Magadnak cseszed el az életed ezzel a sok keserű utálattal.

2023. dec. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!