Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mivel magyarázható, hogy e...

Mivel magyarázható, hogy e kérdés alatt rengeteg válasz le van pontozva annak ellenére, hogy a kérdés szempontjából semmi kifogásolható nincs bennük?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..


Az a kérdés, hogy milyen magas valaki, és mennyire van megelégedve vele. Aki lepontozza az erre adott választ, aszerint mi a probléma?


Szeretném feltételezni, hogy többről van szó, mint hogy az illető nem tudja elfogadni, hogy valaki, aki ugyanolyan magas, mint ő, pozitívabban vagy negatívabban éli meg ezt.



2023. nov. 14. 18:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
10%
Valakinek még mindig ennyire számít a pontozás? Elég gyerekes ha ilyennel foglalkoztok.
2023. nov. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
95%

Nagyon sok unatkozó ember jár ide, másrészt meg ahogyan előttem leírták, vannak itt olyan személyek, akiknek egyszerre több profiljuk is van.

Évekkel ezelőtt kiírtam olyan kérdéseket, amikre pontosan tudtam hogy mi a jó válasz, csak kíváncsi voltam, hogy milyen válaszok jönnek rá. Szakmámmal kapcsolatos kérdéseket írtam ki.

Kb... 30 válasz érkezett rá, ebből 2 válaszadó tudta helyesen megválaszolni az adott kérdést, ők, 30% alatt volt az értékelésük.

És a maradék válaszadók, akkora hülyeségeket írtak le, hogy nem tudtam eldönteni, hogy most sírjak vagy nevessek. Ők, mind 100% értékelést kaptak.

Akkor hogy is van?

Én egy teljesen újszabály rendszert vezetnék be, erre az oldalra.

Az adminok ugyan olyan hibásak, mint a felhasználók, akik csak TROLL-kodni járnak ide.

2023. nov. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
8as válaszoló vagyok, aki írta az orosz álhíreket, az ilyenek vagy fideszesek, vagy oroszpártiak, esetleg ruszki bérkommentelők akik komoly álhírgyárakkal rendelkeztek korábban is.
2023. nov. 15. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
11: annyiban számít nekem, hogy segíteni szeretnék, de a lepontozás miatt a kérdező lehet azt gondolja, hogy az rossz, amit írok.
2023. nov. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!