Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem bunkóság, ha valaki még...

Nem bunkóság, ha valaki még csak meg sem nézi a másik üzenetét?

Figyelt kérdés

2023. nov. 11. 01:04
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
49%
Akkor változtasd meg a világot! Sok szerencsét hozzá! :DDD
2023. nov. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
49%

Ha valaki folyamatosan küldözgetik nekem kéretlenül üzeneteket akkor már meg se nézem. Emiatt ha bunkónak tart akkor szakítsa meg velem a kapcsolatot.


Utálom ha valaki telespameli a postaládámat.


A múltkor ráirtam Messire a messengeren és nem válaszolt. Most akkor ő is bunkó?

2023. nov. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
45%
Pontosan te vagy az aki bunko, hogy raerolteti magat masokra, es meg fel van haborodva, ha masok gondolatai nem korulotte forognak... tulsagosan egocentrikus vagy. Szerintem te vagy a bunko!
2023. nov. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:
Nem erőltetettem senkire magam két pár soros üzit küldtem csak. De mindegy. A Bunkó valójában áldozat. Értem.
2023. nov. 18. 21:33
 35/36 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Itt a gyakori ne várj csodát.Itt az emberek nagy része valamilyen devianciával küzd.Tudom a romák életben is, az emberek nagy része lekezelő, bunkó,egoista,szélhámos egyszóval egy tipikus gyarló ember, de ott azért még elvétve találni normálisat,akinek volt is gyerekszobája, de az idejárókközött ilyet ne remélj, ide prolik járnak..
2023. nov. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
romák=normál (a mobil önkényesen átírja a szavakat)
2023. nov. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!