Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem bunkóság, ha valaki még...

Nem bunkóság, ha valaki még csak meg sem nézi a másik üzenetét?

Figyelt kérdés

2023. nov. 11. 01:04
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
63%

#7:

Azért vernél meg valakit, mert nem ír neked vissza? Másnak a hibája, hogy egy önkontroll nélküli idegbeteg állat vagy? Neked sem ártana a zárt osztály, öreg. Ez a probléma, hogy az ilyenek is használhatják a netet, mint te.

2023. nov. 11. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
100%

Nézőpont kérdése, hogy ki lehet a bunkó egy ilyen helyzetben, - milyen út vezetett el odáig, hogy eljuthatnak kapcsolatok idáig.

Összemosódik a neveletlenség, az erőlködés, az egoizmus a szimpla önértékelési hibával és a zaklatással, - sokan nem képesek, ill. nem is hajlandóak a különbségeket érzékelni. Aki kéretlenül, mindenféle megmagyarázható körülmény, háttér nélkül próbál meg betörni az életembe és ellehetetleníteni azt, hogy ebből legyen nekem is egy saját, azzal én sem vagyok kíméletes, de ok nélkül nem szoktam husáng lenni olyan emberekkel, akik jóhiszeműek és még engem igazán nem ismerve akarnak velem hébe-hóba közölni valamit. Aki ismer, tudja, mi üti át az ingerküszöbömet, de nem érzem magam semmi által feljogosítva arra, hogy "csak úgy megtapossak másokat".

2023. nov. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
56%

#


Alapból nem életfeltétel, hogy rendelkezzen valaki egy olyan platformmal, amin írogathatsz neki.

S az se hogy azt folyamatosan nézze.

S az se, hogy mindig figyelje, hogy most épp te írtál-e.

S az se, hogy érdekelje, hogy épp milyen f.szsággal akarod fárasztani.

2023. nov. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
50%
Bocsánatot kérünk úram!!
2023. nov. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:

4


Két ilyen kolleganőm van


Az egyikük egy hete, a másikuk több, mint egy hónapja nem nézte meg az üzenetemet.

2023. nov. 11. 12:02
 16/36 A kérdező kommentje:

10


Ez inkább autizmusnak tűnik.

2023. nov. 11. 12:04
 17/36 A kérdező kommentje:

Jaj, hagyjuk már ezt a nincs idő válaszolni fa szságot... Amikor még meló közben is mindenki a szaros facebookot pörgeti. :)

Nem várom el senkitől, hogy azonnal válaszoljon. Az se baj, ha megnézi, de nem válaszol, mert simán lehet, hogy épp útközben olvasta, és majd inkább majd otthon, nyugalomban szeretné megírni a választ. Ha napokkal később válaszol, az sem gond. De hogy egyáltalán meg se nézze... Ez nem jelenthet mást, csakhogy szarik rám, ember számba se vesz.

2023. nov. 11. 12:10
 18/36 anonim ***** válasza:
75%
Én ezért is verném meg az illetőt. Ha ennyire lenéz és megaláz, és még annyira sem méltat hogy menézzen egy pár másodperces üzenetet, akkor az ezért miért nem érdemli meg a verést? Bár én inkább tiltanám teljesen, hogy még a keresőben se tudjon megtalálni, és kerülném teljesen. Ha pedig összefutnék vele, akkor még ha hozzám szóna sem venném észre és beszélgeetnék vele. Mennék tovább, és olyan sz@rnak nézném amilyen valójában. Sőt még köpnék is egyet. Az én fejemben egy ilyen szutyok ember ne foglalja a helyet. A tiédben még foglalhatja a helyet, és húzhatja az időt, az enyémben már nem.
2023. nov. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
100%

"Ez nem jelenthet mást, csakhogy szarik rám, ember számba se vesz."


Hát akkor én kimondom neked kérdező, néha tényleg pontosan ezt jelenti :D Hogy nem vagy neki fontos, ennyit se érsz neki, úgy csinál mintha nem is látta volna hogy ezzel is kifejezze és még hülyének is néz hogy nem látod át :D De most hogy ezeket kimondtam és megerősítettelek benne, jobb lett bármi?


Ellenben nem minden esetben erről van szó. Van hogy tényleg nem ér rá, priorizálni kell (baromi stresszes és túlterhelt sok ember élete manapság), van hogy tényleg elfelejti (mert kevésbé vagy fontos neki mint más), lehet épp durva dolgokat él és minden más eltereli a figyelmét, vagy lehet valamivel sokkal jobban elszórakozik, jobban élvez valamit stb. Ezen kár fennakadni, magadat égeted csak ki és frusztrálod. Csinálj mást te is, vagy keress olyat akivel nagyobb az összhang, és tényleg akarja azokat az üzeneteket hogy írd neki.

2023. nov. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
53%
A Facebook sokszor meg se jeleníti az üzeneteket, főleg ha idegennek akarunk írni, vagy olyannak aki még nem ismerősünk, de már ismerjük régről, megtaláltuk és szeretnénk vele felvenni a kontaktot, na erre a facebook nem alkalmas.Se arra, hogy valakit bejelöljünk,mert sokszor úgy áll be magától, hogy csak ismerősök ismerősei jelölhetik az adott személyt.Ha viszont ismerősök vagytok és mégse olvassa el az üzidet, akkor vagy van egy csomó üzije amit nem olvasott el és tied elvész köztük, vagy tényleg bunkó..
2023. nov. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!