Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem bunkóság, ha valaki még...

Nem bunkóság, ha valaki még csak meg sem nézi a másik üzenetét?

Figyelt kérdés

2023. nov. 11. 01:04
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
69%
De az. De a bunkóság manapság menő dolog. Sajnos.
2023. nov. 11. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
82%
Az hát. Nekem a saját tesóm csinálja ezt. Épp abban a korszakban van, amikor rettentő fontosnak képzeli magát. Nem ereszkedik le a nővéréhez. Szard le. Nem érdemes foglalkozni ilyen emberekkel.
2023. nov. 11. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
83%
Attól függ, hogy ki teszi ezt.
2023. nov. 11. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi ideje? Nem mindegy.
2023. nov. 11. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
69%

Nem.


Tudod, másoknak azért életük is van. Abban meg nem körülötted forog minden.

2023. nov. 11. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
88%

Van egy ismerősöm aki naponta legalább tízszer ír. Elvárja hogy azonnal reagáljak.


Szóltam neki többször hogy nekem ez nem megy erre megsértődött pár napra. Aztán újra kezdődött. Jelenleg tiltottam.


Én 24/72- ben dolgozom ahol nem használhatok mindig internetet.


Nem tartom magam bunkónak mert nem válaszolok ennek az ismerősömnek.

2023. nov. 11. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
35%
5. Nincs olyan élet a világon, aki nem tud még annyit sem tenni, hogy visszaírjon. Bár szerintem az mégnagyobb bunkóság, hogy ha megnézi, de nem válaszol rá semmit. Én az ilyen embert meg is verném azonnal.
2023. nov. 11. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
31%
Amilyen az adjonisten, olyan a fogadjisten.
2023. nov. 11. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
36%
Ha híres vagy és elfoglalt akkor nem az, de akkor sem, ha csinos fiatal lány vagy, és egy pasi írt neked.
2023. nov. 11. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy netes ismerősöm olyan, hogy elolvassa amit írok, de csak ritkán válaszol. Elmondta hogy van egy pszichés betegsége, kényszerbetegség, meg valamilyen szorongás. Ezt megértettem, és most már csak akkor írok neki, ha valami fontosabb dolog történt, vagy megkérdezem hogy hogy van? Bár erre tudom nem szeret válaszolni. Próbálok olyanról írni ami érdekelheti, és szívesen ír vissza. Mivel tudom milyen, ezért nem neheztelek, vagy haragszom rá. Őt nem érdekli az illem, és én így fogadtam el. Akkor ír,ha lesz kedve.
2023. nov. 11. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!