Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk van olyan köztetek itt...

Fiúk van olyan köztetek itt aki nem szeret lekezelni azaz kezét fogni? Mit mondjak kollégámnak állandóan lekezelnek engem idegesít a kézfogás.

Figyelt kérdés
2023. nov. 8. 07:57
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
95%
De én olyanokat láttam, hogy a seggébe turkált az ember, azóta emberi kézben nem bízok. De azt is tudom, hogy aki kezet nyújt, az nem biztos hogy tiszta szándékkal közelít, úgyhogy én elengedtem ezt a köszöngetéses történetet.
2023. nov. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
94%

Igen, OCD, én sem szeretem mások kezét fogdosni, van, aki wc után se mos kezet, vagy fizikai munkát végez, és koszos.


Puszilkodást sem szeretem.

2023. nov. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
76%

Sokan nem értik, de nekem pont ez ad biztonságot!

Ki akar egy koszos vagy látszólag tiszta kézzel, tárggyal érintkezni?

Nem ismerjük az előzményeket, nekem meg nagyon rossz élményeim vannak másokkal, ezért is alakult ki!

2023. nov. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
25%
#21 Na meg sokan nem mosnak kezet wc után és akkor most tapaszd át a saját tenyeredre azokat a baktériumokat és hámsejteket amik a péniszéről a kezére tapadtak és b.szott őket lemosni onnan? :D (Sőt, ki tudja: lehetnek ott akár elhalt, vagy haldokló - neadjisten' nagyon is élő - hímivarsejtek is! :D)
2023. nov. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
91%

#24


Az hagyján, én a sz@rtól jobban tartok, és abban sok baci van, pl tetanusz is.

2023. nov. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
95%

A csávó felnyúlt konkrétan könyékig a seggébe és mindezt láttam!

Meg még sok mindent! Azóta biztos hogy nem pacsizok senkivel!

2023. nov. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
95%
Na, szóval szaros volt a gatyája és megvakarta a seggét meg ilyenek, most boldogok vagytok? :DDDDD
2023. nov. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
95%

De húgyozáskor sem mosnak kezet! Én ezeket nem értem!

Ha azt mondja szia, én azt mondom: TAKARODJ!!!


(OCD-m története)

2023. nov. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
100%
A covid miatt, ezt szerintem mostanság viszonylag egyszerű elhárítani. Erre bármikor lehet hivatkozni, mert ujra és ujra jelentkezik.
2023. nov. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
94%
#25 Hogy körbeérjen a thread, kimondom a végső szót: Az Igazi Férfiak szeretik egymás f.szát fogdosni és egymás sz.rában tapicskolni. :D És ha te undorodsz ettől és nem vágysz erre, akkor nem csak hogy nem vagy igazi férfi, de még bunkó is vagy. :D
2023. nov. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!