Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk van olyan köztetek itt...

Fiúk van olyan köztetek itt aki nem szeret lekezelni azaz kezét fogni? Mit mondjak kollégámnak állandóan lekezelnek engem idegesít a kézfogás.

Figyelt kérdés
2023. nov. 8. 07:57
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
12%
az ilyen nem igazi férfi
2023. nov. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
68%
Ez szertegy szükséges rossz. Ha nem fogsz kezet, miközben a másik már nyújtja, akkor bunkónak fognak nézni.
2023. nov. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
85%

Ez szerintem egy*


Kicsit összekuszálódtak a betűk, bocsi

2023. nov. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
Idegesít más kezét fogdosni!
2023. nov. 8. 08:11
 5/37 anonim ***** válasza:
22%
akkor nem vagy igazi férfi
2023. nov. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
0%

Lehet, hogy bunkó dolognak tűnik, de hosszútávon kifizetődő lehet. Neked is kényelmesebb, ha nem kell kezet fognod. Továbbá erélyesnek és határozottnak is tűnhetsz, ha ezt tiszteletteljesen visszautasítod. Ahogy a magyar nyelv ezt megfogalmazza: tiszteletben fogják tartani, hogy te nem akarsz kezetfogni senkivel.


Aki nem tartja majd tiszeletben, az udvariatlan és tolakodó lesz. Mert nem tud normális keretek között megtörténni az, hogy "Márpedig te igenis kezet fogsz velem!"

Nyugodtan húzd meg a határaidat.

2023. nov. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
14%
Mert igazi férfi vagy.
2023. nov. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
10%
Ja, igazi férfi vagy, feljössz a Gy.k.-ra hisztizni, ahelyett, hogy megmondanád a kezet nyújtó félnek szemtől szembe, hogy "elnézést, de nekem nem szokásom kezet fogni".
2023. nov. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
69%
Én kimondottan utálok kezet fogni,és ezt közölni is szoktam.Biztos van aki ezért bunkónak tart,de ez legyen az ő gondja.
2023. nov. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
97%
Amikor nyújtja a kezét, öklözz le vele. Vannak viszont szituációk amikor nem tudod kikerülni és kezet kell fognod főleg munkahelyi környezetben (üzletkötés, céges vacsora stb). Viszont ahogy említettem, sok esetben tökéletesen megfelel az öklös kollégák között
2023. nov. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!