Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk van olyan köztetek itt...

Fiúk van olyan köztetek itt aki nem szeret lekezelni azaz kezét fogni? Mit mondjak kollégámnak állandóan lekezelnek engem idegesít a kézfogás.

Figyelt kérdés
2023. nov. 8. 07:57
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem bunkóság nem kezet fogni.
2023. nov. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem meg az bunkóság,képmutatás mikor valaki válogatás nélkül mindenkivel kezelni akar.Ismerek néhány ilyen fickót hihetetlenül irritáló.Adott egy helység-pihenő-20,30 ember,nők,férfiak.Bejön a csóka elkezd nyomulni,minden fickóhoz odafurakszik hogy kezet foghasson vele.Én leállítottam,ott mindenki előtt:haver,azt sem tudom ki vagy egy szót nem beszéltünk,hagyj engem békén-majd rá is kérdeztem,neked mindenki a puszipajtásod?Minek kell mindenki kezét összefogdosni? Többet nem próbálkozott.
2023. nov. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
67%
#12: cool story bro, kár hogy valójában sosem csináltál ilyet, a szádat is alig mered élőszóban kinyitni, de azért aranyos fantázia volt, olyan igazi "nem merek kezetfogni" kisfiús
2023. nov. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
35%
#12 Ez menő! Én is ismerek ilyen srácokat, hiába próbál téged meghazudtolni a 13-as. Nekem ez sokkal szimpatikusabb, mint a mindenkihez odafurakodó és mindenkit összenyálkázó meztelencsiga-természetű csávók.
2023. nov. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
37%
48 éves vagyok,de nyugodtan tarthatsz kisfiúnak .Van 2-3 ember az életemben akikkel szívesen fogok kezet.Akik görcsösen próbálkoznak,azokat leállítom,több ilyen ember van,kénytelenek elfogadni.
2023. nov. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
19%
közöld velük nyugodtan, hogy autista kis görcs vagy, mindenki tudja hogy az olyanokat eleve úgy nevelik, hogy lehetnek bármilyen bunkók is, anyuci akkoris bepelenkázza majd őket...
2023. nov. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
80%
Hűha. :) Érdekes látni, hogy a csávók is mennyire tudják egymást piszlicsáré ügyek miatt köpködni.
2023. nov. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
94%
Engem is. Én öklözni szoktam, de leginkább semmit. Ha nagyon merész vagyok, akkor csak odaköszönök a távolból, ha nem érti, akkor intek is.
2023. nov. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
93%
#16 Az OCD is ilyen. Ez egy betegség. Nem kell emiatt szapulni!
2023. nov. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
95%

Én kovid óta, de már előtte is leszoktam a kezezésről.

Minimálisra vettem a testi kontaktot idegenekkel.

2023. nov. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!