Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg ennyi mazochista van,...

Tényleg ennyi mazochista van, vagy csak trollkodnak?

Figyelt kérdés

Sok időjárási portál publikál a közösségi médiában és érdekes kommenteket olvasok.

Előre bocsátom, hogy aki fizikailag rosszul van és nem bírja a nagy meleget, arra ez nem vonatkozik, azt elfogadom.

DE! Rengetegen bajlódtak a szokatlanul meleg szeptemberrel, az enyhe októberrel. Sokaknak az volt a baj, hogy süt a nap, sokaknak az enyhe, viszonylag meleg idő. Szeptember és október csak meleg és langyos volt, de nem kánikula, mégis problémáztak miatta.

Ilyeneket olvastam: (zárójelben az én kommentem)

"azt szeretem, ha csipked a hideg" - (ómájgád, miért nem költözöl Alaszkába?)

"ilyenkor már hidegnek kellene lennie!" - (és? ennyire fűteni akarsz?)

"kifejezetten szeretem a borongós esős időt" - (kinek a rózsa, kinek a tövis)


De most tényleg! Ezek trollok vagy valóban ennyire szeretnek szenvedni?

Aztán vannak, akik bölcsességként élik meg, hogy azt mondják, hogy a nagy hidegben elpusztulnak a kártevők - ami egyébként teljesen igaz is - de azért tájékoztatok mindenkit, hogy olyan országokban is van élet, ahol sosem megy fagypont alá a hőmérséklet.


Kedvencem az volt, hogy szereti, ha csipkedi a hideg. Hajrá...


2023. nov. 5. 22:03
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
10-es, veled mi van? Semmi? Ki vannak az idegeid?
2023. nov. 6. 07:46
 12/15 anonim ***** válasza:

Te beszélsz? 😂

Arról írsz ki kérdést, h nem mindenki ugyanazt az időjárást szereti, mint őméltósága?😂😂😂

Ómájgád😂

2023. nov. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

"Frontok frontok hátán, fejfájás!!!" - most írta ki a meteorológia a facén.

Akkor biztos van olyan is, aki a fejfájást szereti és dögunalmas szar vagyok, amiért én nem kampelom a fejfájást :D :D :D

2023. nov. 6. 12:54
 14/15 anonim ***** válasza:

Facén... nemondjtöbbet🙈

Igazad is van🤭 Nyáron nincs front, nincs fejfájás...

2023. nov. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
ómájgád költözz afrikába
2023. nov. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!