Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért trollkodnak emberek itt...

Miért trollkodnak emberek itt GYK-n?

Figyelt kérdés

Gyakran látom, hogy egy teljesen normálisan megfogalmazott és feltett kérdés alatt néhányan egy teljesen lényegtelen információt kiszedve a szövegből próbálnak odaszúrni a kérdezőnek vagy a többi kommentelőnek.

Az ilyen emberek mit éreznek? Ez a legnagyobb szórakozásuk? Vagy nem hallgatja meg őket senki, és itt vezetik le a feszültségüket név és minden adat nélkül?

Ugyanitt trollokat várok ehhez a kérdéshez is :)



2022. júl. 1. 00:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%

Nem tudom, de engem szórakoztat az, ha vki más nézőpontból közelíti meg a dolgokat és meghökkentő vagy megmosolyogtató választ ad arra a kérdésre, amire előtte már úgyis mindenki megírta a tutit.


Persze ebbe a bántás nem fér bele, mert az nekem sem tetszik, de még jobban utálom, amikor a hozzászólók kezdenek egymással vitatkozni hlyeségeken!

2022. júl. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%

Van aki vicceskedni próbál, van aki a napi feszkot itt engedi ki.



Engem sem zavar, a vicces még szórakoztat is, de az agresszív, trágár tapló trollokat örökre vagnam ki innen, hogy regisztrálni se tudjon egy két alkalomnal többször.

2022. júl. 1. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Persze, nem a vicceskedésre gondoltam, az engem sem zavar:)

Hanem aki direkt idegesíteni próbálja a másikat, szidja, ócsárolja

Igen, tiltani kéne az ilyet :D

2022. júl. 1. 00:56
 4/17 anonim ***** válasza:
8%
mint pl 2-est.
2022. júl. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
asszem meg is van a trollunk :D kiégtem
2022. júl. 1. 01:03
 6/17 anonim ***** válasza:
88%
Sajna mert nincs szabály és szabályozás...
2022. júl. 1. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%
Unatkoznak,de nagyon.Igen,amit leírtál benne van a pakliban,hogy nincs kivel megvitatniuk vagy megosztaniuk a véleményüket.Mert annyira irritáló a jellemük,hogy senki nem foglalkozik velük.És ezen az oldalon is,meg más oldalakon is belekötnek a másikba.Csak azért hogy végre-valahára foglalkozzanak már velük is.Nem vagyok pszichológus/pszichiáter,csak tippeltem,de szerintem is ezért lehet.
2022. júl. 1. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
8%
Csókolom, de ahhoz hogy trollkodni is tudjak, illene valami troll eledelt is adni. Etikus trollként csak az olyan kérdéseket szedem szét, amikben a kérdező teljesen hülye, vagy valami nagyon félrement a megfogalmazásban, vagy csak olyan kedvem van. Ne nèzz így rám. Az etikus troll megnevezésbenisbennevanhogytroool. (:
2022. júl. 1. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
22%

Sok a kiadatlan frusztráció benne.


A South parkban Kyle papája az egyik epizódban felcsapott internetes trollnak. Este kitombolta magát és másnap mosolyogni tudott mindenkire és kedves volt, akárki f.asz volt vele ő kedves maradt és este kiadta azt amit ott helyben nem adott ki magából.


Aztán amikor valami miatt már nem tudott trollkodni (nem emlékszem miért), akkor ez élőben mind kirobbant belőle és ment az utcán és random kiabált vagy visszakiabált ocsmányságokat az embereknek.


Szerintem itt a Gyakorin is ez van, akik itt belekötnek másokba, azok a valóéletben csendesek, kedvesek, mosolygósak, mert ezt kívánja meg a munkájuk vagy a természetükből adódóan kerülik a konfliktust és mimden ami összegyűlt azt itt kiadhatják.

2022. júl. 1. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
32%
Sőt, az is benne van a pakliban, hogy egykori bántalmazottak akik nem tudták megemészteni a szörnyűségeket, amiken átmentek, haragszanak azokra akik bántották őket de nem tudnak nekik már visszaszólni, nem tudják utólag bántani őket és itt a kötözködéssel csillapítják a haragot. Ha nem is konkrétan az egykori bántalmazóiknak, de valakinek beszóltak.
2022. júl. 1. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!