Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg ennyi mazochista van,...

Tényleg ennyi mazochista van, vagy csak trollkodnak?

Figyelt kérdés

Sok időjárási portál publikál a közösségi médiában és érdekes kommenteket olvasok.

Előre bocsátom, hogy aki fizikailag rosszul van és nem bírja a nagy meleget, arra ez nem vonatkozik, azt elfogadom.

DE! Rengetegen bajlódtak a szokatlanul meleg szeptemberrel, az enyhe októberrel. Sokaknak az volt a baj, hogy süt a nap, sokaknak az enyhe, viszonylag meleg idő. Szeptember és október csak meleg és langyos volt, de nem kánikula, mégis problémáztak miatta.

Ilyeneket olvastam: (zárójelben az én kommentem)

"azt szeretem, ha csipked a hideg" - (ómájgád, miért nem költözöl Alaszkába?)

"ilyenkor már hidegnek kellene lennie!" - (és? ennyire fűteni akarsz?)

"kifejezetten szeretem a borongós esős időt" - (kinek a rózsa, kinek a tövis)


De most tényleg! Ezek trollok vagy valóban ennyire szeretnek szenvedni?

Aztán vannak, akik bölcsességként élik meg, hogy azt mondják, hogy a nagy hidegben elpusztulnak a kártevők - ami egyébként teljesen igaz is - de azért tájékoztatok mindenkit, hogy olyan országokban is van élet, ahol sosem megy fagypont alá a hőmérséklet.


Kedvencem az volt, hogy szereti, ha csipkedi a hideg. Hajrá...


2023. nov. 5. 22:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%

Én például kimondottan nem szeretem a nagyon meleg időt és azt sem amikor reggel még fázol, este már fázol, délután meg megsülsz van.. Szóval rám pont igaz, hogy zavaró volt ez a szokatlanul változó olykor nagyon meleg október.


Szeptember meg már évek óta a nyár része, nem kell csodálkozni, hogy még mindig 30+ fokok vannak.

2023. nov. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ez így korrekt és elfogadható. A nickedért meg külön pacsi :)
2023. nov. 5. 22:08
 3/15 anonim ***** válasza:
97%

Kérdező, én örülök, hogy ilyen őszünk van eddig, de be kell látni, hogy ez már rég nem azaz ősz, amiről még általános iskolában tanultunk.

Az időjárás teljesen megváltozott.

Van, aki tényleg szereti a borús időt. Nem vagyunk egyformák.

2023. nov. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%

Mi konkrétan a problémád? Hogy vannak emberek, akik jobban szeretik a hideg időt? Akkor én mazochista vagyok, mert az őszi időjárás alatt érzem magam igazán komfortosan?

Vagy van, aki csak simán nem szeretné kb. egész évben ugyanazt az időjárást. Te egész évben 20-30 fokot akarsz? Akkor rólad ugyanígy ki lehetne írni egy ilyen kérdést.

2023. nov. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én is mazochista vagyok ezek szerint mert én a 15 fokban érzem jól magam. Ez még mindig az az idő amikor nap közben lehet pólóban mászkálni, este meg felveszel egy pulcsit. Ha nem tengerparton vagyok, ki nem állhatom a 25 fok fölötti hőmérsékletet. Például régebben nagyon szerettem reggelente a borús szeles időben sétálgatni a sötétben, mert mindig felébresztett. 6-ra mentem edzeni, ami azt jelentette hogy 5-kor elindultam és leszálltam 2-3 megállóval hamarabb csak hogy sétáljak kicsit edzés előtt a hideg szélben. Nem vagyunk egyformák, én szeretem és bírom is a hideget
2023. nov. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Az ősszel nem tudok mit kezdeni. Nem kedvencem. Ha rajtam múlna november közepéig tartana a "vénasszonyok nyara" Tél. Nem rossz az enyhe tél, én se szeretek fűteni, fázni de nekem az az igazi tél amikor - 5-10 fokban csikorog a hó a talpam alatt. A latyakos semmilyen télnél jobb az enyhe vagy az igazi fentébb említett tél, amikor mínuszok is vannak.

Tavasz. Midig imádtam. Kizölldel minden, életre kel a természet, kezdődhetnek a szabadidős programok.

Nyár. Nekem vegyes, nem nagyon érdekel a hőmérséklet nyáron. Bírom a meleget, kivéve éjjel. Fázni nyáron sem szeretek.

2023. nov. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Mint látod, ők ezt nem szenvedésként élik meg. Az emberek különbözőek, nincs ebben semmi rejtély. Sok olyan sport is van, amit csak télen lehet űzni, valószínűleg többeknél ez is közrejátszik. Vannak, akik a hideg vizet is imádják évszaktól függetlenül, mások meg nyáron is csak meleg vízben hajlandóak fürdeni.
2023. nov. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
36%
ennyi erővel te is mazochista vagy kérdező mert azt szereted amikor el lehet olvadni az 50 fokban. ómájgád, miért nem költözöl afrikába?
2023. nov. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
En csak nem szeretem, hogy a honos noveny es allatvilag kipusztul, mert rohadtul fel van borulva az idojaras.
2023. nov. 6. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
27%
Mennyire kell korlátoltnak lenni, h megszóljunk valakit, csak azért, mert másmilyen az értékrendje...?! ómájgád, s képes voltál kiírni, önigazolást keresve...
2023. nov. 6. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!