Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nemrég jöttem haza egy egyhete...

Nemrég jöttem haza egy egyhetes külföldi útból, de már most úgy hiányzik, hogy letargikus vagyok tőle, miért?

Figyelt kérdés

Utoljára 15 éve voltam külföldön, de én itthon is nagyon jól érzem magam, sosem akartam kiköltözni sehova.

De most nagyon rosszul vagyok, hogy letelt, és haza kellett jönni. Itthon pedig nem találom a helyem, mindenáron mennék vissza, pedig csak 1 hét volt. Miért lehet ez velem?


2023. okt. 28. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert elkezdődik a spórolásod a következő külföldi útra. :P
2023. okt. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%
Mindenki igy van nyaralas utan..
2023. okt. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Van olyan, hogy nyaralás utáni depresszió. Nem arról van szó, hogy hogy érzed magad Magyarországon vagy külföldön, hanem arról, hogy kiszakadtál a hétköznapokból és most a nyaralás után vissza kell térned a normális kerékvágásba.


(Ezen kívül nekem a tenger az ami mindig hiányzik.)

2023. okt. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Dehat egy erdei tabor utan is nyomaszto a varosba visszajonni, vagy epp forditva, a varosi rokonoktol a saros faluba.

Szerintem a miert az nem kerdes.

2023. okt. 29. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!