Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem barátkozós a magyar...

Miért nem barátkozós a magyar ember?

Figyelt kérdés
2023. szept. 6. 07:14
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
9 vagyok és a nárcisztikusat kihagytam a felsorolásból, gyorsan gépeltem. Így lett c betű is a szóközök helyett.
2023. szept. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Pont ezért társadalomfüggő.
2023. szept. 6. 12:11
 13/20 anonim ***** válasza:
Mert sok az introvertált.
2023. szept. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Azok online megoldják.
2023. szept. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Egyébként ha társkeresőre felmegy az ember, ott sem az ismerkedési tudásukról híresek, úgy finoman szólva.
2023. szept. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Mert öntelt hólyag.

Mert szerinte ő mindent tud, mindenki más meg h*e.

Mert csak a múltról-, meghogy mit tett/nem tett meg témáról tud beszélni: ja, és hogy a másik milyen rossz...

2023. szept. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
ezek szerint tényleg van alapja a külföldön kerüld el a külföldi Magyart figyelmeztetésnek
2023. szept. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Az melyik? Nem hallottam róla.
2023. szept. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Én a szelektív közvetlenségben látom a választ. Önző műfaj.
2023. szept. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

#16


A folyamatos panaszkodás, hisztizés, pont a magukat introvertáltaknak mondó nőknél szokás. Nem mindegyik az, és normálisak is vannak közöttük, de akik általában folyton szidják a másikat, azok pont olyanokat mondanak, mint te.


Én egy csöndes valaki vagyok alapból. Sőt, majdnem mindig az vagyok, élőben főleg. Nem vagyok beszédes típus, de most elmondom, amit én tapasztaltam. Ha viszonylag jól működik egy munakhely, társaság, akkor a panaszkodó, hisztis, magukat introvertáltnak hazudó, ezós pszichopaták szabotálják az egészet. Amikor minden rendben megy, és csönd van, felsírnak, és elkezdik ömleszteni magukból a hasonló sírálmaikat, hogy ki milyen bunkó. Olyanokat szidnak általában, akik csöndben voltak, nem csak akkor, hanem amúgy is azok, és nem szóltak be nekik. Engem az ilyen ezós k*vák utáltak a legjobban, pedig nem bántottam őket.

Férfiak, sőt sittes alakokkal is dolgoztam, de ilyet még tőlük sem tapasztaltam. Azt kell mondanom, hogy az ilyen nőkkel sokkal nehezebb dolgozni, mint a bűnözőkkel. Pedig azokat sem kedvelem, sőt, szerintem külön munkahelyet kéne csinálni számukra, de ez most nem is lényeg.


Azt kell mondanom, hogy az ilyen nők, általában a munkahelyen maradnak. Sajnos.

2023. szept. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!