Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Másnak is visszatetsző, más...

Másnak is visszatetsző, más is álszentnek tartja a külföldről haza magyarkodást, hazafiaskodást?

Figyelt kérdés

Azokra gondolok, akik leléptek az országból, külföldön élnek és dolgoznak évek óta, eszükben sincs hazajönni aztán mégis a neten meg a fészbúkón osztják az észt, trianonoznak meg ilyen magyarkodós együtteseket meg ilyen mélymagyar bullshiteket osztanak meg folyamatosan.


Szóval én ezt marha undorítónak tartom. Könnyű onnan a jólétből dumálni. Ha akkora magyar az ilyen miért ment el és miért nem jön haza aztán akkor nettó 200ért három műszakban magyarkodhatna!!!


2023. szept. 2. 19:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
27%

Egyrészt az, hogy csicska munkát végez, egy gettóban lakik, de évente egyszer elmegy a tengerpartra nyaralni, az nekem nem jó lét.


Másrészt, ha szereti a hazáját az miért baj?

A multikultinak az a lényege, hogy mindenki ápolhassa a saját kultúráját. Akkor ez miért zavar?


200-ért 3 műszakban a munkaerőpiac alja dolgozik. Ha ide tartozol, képezd magad és/vagy költözz el.

Nálunk Borsodban bárki el tud végezni egy vegyész szakmát, aztán két vegyi gyár is van, ahol tök jól keresnek az emberek.


6:40-es válasz: remélem a faludat vagy városodat elcsatolják innen, aztán meg tudnád mutatni milyen büszke román vagy. Te érzéketlen, identitás nélküli biorobot.

2023. szept. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%
11:22 neked meg az összes befizetett adód vándoroljon a borsodi vajdákhoz, hogy aztán kilós hamis aranylánccal a nyakukban ordibáljanak feléd, mikor ekcémától vakaródzva kijössz a vegyigyárból.
2023. szept. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
45%

11:30. Mondanám, hogy kreatív vagy, de sajnos úgy látom nagyon buta vagy.

Ha lusta voltál tanulni, most meg lusta vagy dolgozni, akkor legalább csendben lennél.

2023. szept. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%

#11

Te akkora nagy buta lény vagy! 🤣🖕

2023. szept. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
47%

Abszolút undorítóak az ilyen népek.

Én azért jöttem el onnan több, mint húsz éve,mert utálom a magyar mentalitást.


Pontosan ezt a pökhendi, nagyképű, melldöngető,de sunyin éhenkórász mentalitást .

Akinek ez tetszik, az maradjon is ott.


Egyetlen egyszer nem vettem magamnak a fáradságot hogy szavazzak ( amíg lehetett).

Mit érdekel engem, hogy mi történik Magyarországon?


Ezért is kerülöm a magyarokat.

Nem azért jöttem el onnan, hogy itt is a az elmebajukkal mérgezzenek.

2023. szept. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%
14. Inkább vagyok buta, mint egy szívtelen, érzéketlen ember. Egy szellemi lény vagyok érzésekkel, nem egy számítógép.
2023. szept. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%

#16.


Ülj le, egyes. 😉 😁 🤣

2023. szept. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ezt az egyest a szüleid is beírhatják maguknak. A nevelés nem az erősségük, mint ahogy azt a mellékelt ábra mutatja.
2023. szept. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%

#18.

Ülj le 5-ös.

2023. szept. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
0%

#7-es.

Több, mint húsz éve élek boldogan Ausztriában. Egyetlen magyar sincs a környezetemben. Erre mindig is nagyon nagy gondot fordítottam.

A párom ősgyökeres osztrák. Nem tud magyarul,de nem is kell neki.

És bár rettenetesen büszke vagyok a magyar helyesírásomra, ha született volna gyerekünk, csak abban az esetben tanítottam volna meg magyarul ha már elég nagy és ő maga kéri.

Magamtól még egy bölcsődalt,egy mesét vagy verset sem adnék neki elő csak németül.

Ez a helyzet.

2023. szept. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!