Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg ettől férfi a férfi?

Tényleg ettől férfi a férfi?

Figyelt kérdés

Másoknál hogyan definiálják a férfit?


Nálunk a nők azt gondolják, hogy a mai férfiak mind melegek. A férfiak azt gondolják, hogy a férfi attól férfi, hogy odáll és verekszik, ha kell, minél több nőt kell lefektetni és ilyenek. Szerintem nem kell tovább mondanom.


Engem melegnek titulálnak, mert felismertem, hogy a toxikus maszkulinitás rossz, és sok nőiesebb tulajdonságot is felvettem, teljesen elítélem az erőszakot, stb. Szeretem a színes ruhákat, a rózsaszínt is és ilyenek. De maximálisan hetero vagyok. Nem biszex, nem transz és mittomén mi. Aztán csodálkoznak, hogy sokkal jobban szeretek értelmes nővel beszélni, mint férfiakkal, mert erre fele akit ismerek, mindnek 10 percenként az a témája, hogy "nők, b*szás".


Ti hogyan definiáljátok a férfit?


2023. aug. 18. 15:33
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

#4 "Képes megvedeni a szeretteit, jó vicc."

Sajnos igazad van. Ismertem olyan férfit, aki szintén ezeket mondta nagy szájjal, de nemsokra rá bezárták, mert súlyosan bántalmazta a feleségét és gyermekét, a feleségének engedélyt kellett kérnie mindenhez, stb.

Bár ha más bántotta volna őket, lehet megvédte volna, de hát... inkább nem mondok semmit.


Elméletileg van egy statisztika, hogy az értelmesebb emberek később és kevesebb gyereket vállalnak. Emellett nem szükséges teleszülni a világot, ha egy nő nem akar gyereket, ez az ő döntése.


"Férfi meg attól vagy hogy van fszod, ennyi. Nem attól hogy napi 8 órányi podcastokat hallgatsz arról hogy milyen jó is alfa férfinak lenni, vagy hogy pörköltszaftos pólóban, sörivás közben nézed a focimeccset.


Az hogy ki milyen retardált tudattársításokat köt a férfi és női léthez, mindenki saját keresztje, a normális ember egészséges önbecsüléssel viszont képes saját maga is eldönteni hogy hogy akar viselkedni (kivéve persze ha a viselkedésével árt másoknak, pl ugye a nagy alfahimek akik eldöntik magukban hogy ők dominánsabbak a párjuknál, aztán lekevernek egyet amikor mégis sérül a szar kis egojuk)"

Ezt pedig kiemelem, mert igaz!!!

2023. aug. 18. 18:02
 12/19 A kérdező kommentje:
#6 :D
2023. aug. 18. 18:08
 13/19 anonim ***** válasza:
85%
Nincs olyan hogy "csak férfi", nőies tulajdonságok is lehetnek, max. nagyobb arányban, ettől még heteró, láttam már néhány példát.
2023. aug. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
74%
#9 Nem savanyú csak unalmas, hogy sokan alfának hiszik magukat mert megnéztél pár videót róla és itt vered magadnak és okoskodsz közben IRL telefosnád a nadrágod is ha meg kéne védened akár bárkit is.
2023. aug. 19. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%
Ez jó, ezt a pörköltszaftos dolgot lehet hogy kipróbálom! 😉
2023. aug. 19. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Kroms ***** válasza:

#10

"Nem tudom mit jelent a béta-hím, csak az alfa-hímet tudom, de nem is érdekel. Lehetek gamma-hím is, attól nem változik semmi." - Annyira azért talán nem nehéz kikövetkeztetni, hogy ha az alfa a férfiasság csúcsa, akkor a béta mi lehet...

"Azok a nők, akikkel ismerkedek és barátkozok, nekik tetszik, hogy felvállalom magam, és nem beállok a sorba, hogy "egy férfi ilyen"." - Itt nem elfogadásról van szó, hanem vonzalomról. A legnyomibb béta, sőt, egy ratyi is képes lehet egy rakás női barátot szerezni, de konkrét barátnőt már sokkal kevésbé. Alapvetés, hogy ha nem dugsz egy nőt, akkor csak a barátnője vagy, ill. akként tekint rád.

"Egyrészt a nők is képesek bárkit megvédeni az életük árán is" - Ezt pontosan hogy kell elképzelni? Jön a 100 kilós kokszos cigány, hogy ledöfje az 50 kilós nőt, az meg gyorsan lecsapja, mint a legyet?

"Másrészt ez egy régi rossz berögződés, hogy "a férfi ha kell meghal"." - Ez nem "beidegződés", hanem önfeláldozásnak hívják...

"Ismerek nőket, akik sok férfinál sokkal magabiztosabbak." - Nem cáfolja, amit mondtam. Nyilván találsz bétákat, akiknél még néhány nő is férfiasabb...

"Másrészt a nők semmivel nem kevesebbek a férfiaknál." - Dehogynem; rengeteg izommal...

2023. aug. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Kroms ***** válasza:
0%

#13

A béta és a homó nem ugyanaz, senki nem is állítja. Az viszont megint csak tény, hogy férfiassá a férfias tulajdonságok tesznek valakit. Elég elképesztő amúgy, hogy egyeseknek ezt így le kell írni...

#14

Egy szóval sem állítottam, hogy én alfa lennék. Nem is tehetném, mivel ezt a nők dolga eldönteni, ha már megismertek. Amiket itt leírok, az mind teljesen objektív, kutatásokra alapozott tény. Az, hogy te megint csak személyeskedésre próbálod terelni a dolgot, ismét bizonyítja, hogy savanyú a szőlő.

2023. aug. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

"Annyira azért talán nem nehéz kikövetkeztetni, hogy ha az alfa a férfiasság csúcsa, akkor a béta mi lehet..."

Nem tudom. Hallottam már szigma és egyéb hímekről is, de nem túlságosan érdekelnek az ilyenek.


"A legnyomibb béta, sőt, egy ratyi is képes lehet egy rakás női barátot szerezni, de konkrét barátnőt már sokkal kevésbé."

Párkapcsolati és alkalmi partnerség terén sem panaszkodhatok. Igazából szerintem azok fejében él ez az "alfa-hím" és egyéb hülyeség, akik elégtelenek magukkal. Biztos vagyok benne, hogy a legtöbb nőt nem érdekli, csak legyen egy jófej és normális az illető, stb, és ennyi.


"Ezt pontosan hogy kell elképzelni? Jön a 100 kilós kokszos cigány, hogy ledöfje az 50 kilós nőt, az meg gyorsan lecsapja, mint a legyet?"

Úgy érzem hiába válaszolnék erre. Ha jár erre egy nő, tegye meg, kérem szépen.


"Ez nem "beidegződés", hanem önfeláldozásnak hívják..."

A történelem során azért "ültették" a férfiba ezeket, hogy bátran menjenek a csatába, és ne torpanjanak meg. Ha nem alakult volna ki, hogy "egy igazi férfi akár feláldozza magát az uralkodónak, családjának", akkor fele annyian sem harcoltak volna, ha igen, nem olyan mérhetetlen agresszióval.


"Nem cáfolja, amit mondtam. Nyilván találsz bétákat, akiknél még néhány nő is férfiasabb..."

Úgy érzem akármit írhatnék, akkor is csak az lenne a válaszod, hogy "az csak béta".


"Dehogynem; rengeteg izommal..."

A férfiak is kevesebbek egy női nemiszervvel, nagyobb, szoptatásra alkalmas mellekkel, stb.

2023. aug. 19. 19:24
 19/19 Kroms ***** válasza:
0%

#18

"Párkapcsolati és alkalmi partnerség terén sem panaszkodhatok." - Nagyon nem mindegy, hogy milyen színvonalú és mennyibe kerül az a bizonyos partner... Alfaként gyakorlatilag bárkit megkaphatnál, és még ők fizetnének neked, ha kérnéd. Bétaként kb. az alsó kétharmadból válogathatsz csak, és valódi vonzalomra ritkán számíthatsz.

"Úgy érzem hiába válaszolnék erre. Ha jár erre egy nő, tegye meg, kérem szépen." - Inkább az lehet a gond, hogy kifogytál az érvekből, nem?

"A történelem során azért "ültették" a férfiba ezeket, hogy bátran menjenek a csatába, és ne torpanjanak meg." - Aha, biztos a törzsi időkben is minden férfi fejébe ültették a gonosz vezetők, hogy ha a családja sátrába megpróbál betolakodni az ellenség, akkor a legerősebb személy, vagyis a férfi védje meg őket akár az élete árán is...

"Úgy érzem akármit írhatnék, akkor is csak az lenne a válaszod, hogy "az csak béta"." - Ha egyszer definíció szerinti bétákról írsz, akkor mit vársz?

"A férfiak is kevesebbek egy női nemiszervvel, nagyobb, szoptatásra alkalmas mellekkel, stb." - Legalább végre belátod, hogy szülni nekik kéne, mert más nem fog helyettük...

2023. aug. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!