Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg ettől férfi a férfi?

Tényleg ettől férfi a férfi?

Figyelt kérdés

Másoknál hogyan definiálják a férfit?


Nálunk a nők azt gondolják, hogy a mai férfiak mind melegek. A férfiak azt gondolják, hogy a férfi attól férfi, hogy odáll és verekszik, ha kell, minél több nőt kell lefektetni és ilyenek. Szerintem nem kell tovább mondanom.


Engem melegnek titulálnak, mert felismertem, hogy a toxikus maszkulinitás rossz, és sok nőiesebb tulajdonságot is felvettem, teljesen elítélem az erőszakot, stb. Szeretem a színes ruhákat, a rózsaszínt is és ilyenek. De maximálisan hetero vagyok. Nem biszex, nem transz és mittomén mi. Aztán csodálkoznak, hogy sokkal jobban szeretek értelmes nővel beszélni, mint férfiakkal, mert erre fele akit ismerek, mindnek 10 percenként az a témája, hogy "nők, b*szás".


Ti hogyan definiáljátok a férfit?


2023. aug. 18. 15:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
74%

Nem definiálom sehogy, mert minden ember egyedi, az agresszivitást nem szeretem, de szerintem nincs azzal gond, ha férfiak egymás között kidumálják a nőket, szexet, de azzal sem, amit te írtál magadról, bár kicsit olyan pick me girl feelingje van, hogy te különlegesebb vagy, mint a többi srác. (A pick me boy kifejezés szerintem nem létezik :DD)

Szerintem ha valaki rendben van önmagával, magabiztos, rendben tartja az életét stb, akkor lesz férfias/nőies úgy általában, nem attól, hogy milyen színű ruhája van, meg hogy az autókról vagy a mittomén kiskutyákról szeret jobban beszélgetni.

2023. aug. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
36%

Minden nő azt tekinti férfinak, aki neki tetszik. Ez igaz külsőre, öltözködésre, stílusra, mindenre.


Ha tíz 30 éves nőt megkérdezel arról, hogy milyen "legyen" a férfi intim területen, abból nem fogsz tíz ugyanolyan választ kapni, mert valaki azt fogja mondani hogy egy igazi férfi szőrös, valaki azt hogy csupasz legyen mert a szőr az gusztustalan ott lent, van aki azt mondja csak csupasz ne legyen, legyen minimum 2-3 mm ott lent mert nem kisfiúkkal akar szexelni, stb. Na, ezt most csak egy területet érintett és minimum 3 féle választ kapnál ugyanolyan idős nőktől.


Akkor most ki az igazi férfi?


Mindenkinek az, aki számára tetszik és szimpatikus. Van aki szereti a kigyúrt férfiakat, van aki nem, van aki szereti a hosszú hajú férfiakat, van aki szóba se állna velük.


Nincs ilyen, hogy a férfi az 180 centi magas, kidolgozott testű, 3 mm-es hajjal, szőrös lábbal és szőrtelen alkarral.


Persze el lehet itt csattogtatni ilyen közhelyeket, hogy márpedig az igazi férfi előreengedi a nőt egy ajtón, de ez megint olyan, hogy ha tetszel neki, akkor is oda lesz érted ha nem engeded előre, ha meg nem, akkor is telibe sz.rja a fejedet, ha te vagy az illemtankönyv szerzője.


A férfiasság nem ezeken a dolgokon múlik. Én is ismerek olyat akinek az egyetlen témája a nők meg a b.szás, azzal lehet vitatkozni hogy ez mennyire férfias vagy sem, de mégis van mindig valaki akit éppen meg tud dugni. Meg ismerek olyat is, aki soha nem beszél ilyenekről, aztán a 90-es években látott élőben utoljára p.nát. Na, akkor most mi a férfiasság?

2023. aug. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Kroms ***** válasza:
55%

A leírtak alapján téged úgy lehetne jellemezni, hogy "alacsony tesztoszteronszintű béta-hím". Többek között az ilyenek egyre növekvő száma miatt van kihalófélben a nyugati világ.

Egy valódi férfi nem feltétlenül erőszakos, de szükség esetén képes megvédeni magát és a szeretteit, akár az élete árán is. Ezen kívül sokkal dominánsabb és strapabíróbb egy átlagos nőnél, ill. alapvetően minden helyzetben magabiztos és bármikor készen áll vezetői szerepbe lépni.

2023. aug. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
87%

#3 Képes megvedeni a szeretteit, jó vicc. A legtöbb nők elleni erőszakot nem random idegenek követik el, hanem a férjük/barátjuk/apjuk.


A nyugati világban meg azért csökken a születésszám mert a nők nem akarnak gyereket, még házasságban sem (ami nem baj, a folytonos növekedés nem tartható fenn, és alapból óriási hiba a gazdasági berendezkedest erre építeni)


Férfi meg attól vagy hogy van fszod, ennyi. Nem attól hogy napi 8 órányi podcastokat hallgatsz arról hogy milyen jó is alfa férfinak lenni, vagy hogy pörköltszaftos pólóban, sörivás közben nézed a focimeccset.

Az hogy ki milyen retardált tudattársításokat köt a férfi és női léthez, mindenki saját keresztje, a normális ember egészséges önbecsüléssel viszont képes saját maga is eldönteni hogy hogy akar viselkedni (kivéve persze ha a viselkedésével árt másoknak, pl ugye a nagy alfahimek akik eldöntik magukban hogy ők dominánsabbak a párjuknál, aztán lekevernek egyet amikor mégis sérül a szar kis egojuk)

2023. aug. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
72%

Manapság minden férfira ráhúzzák a béta jelzőt aki kicsit is visszahúzódó, finomabb stílusú, introvertált, netán szoc fóbiás vagy önbizalomhiányos, nem született vezető vagy elnyomó.

Idióta és kicsit sem alapos.

Ez is egy divatfogalom lett manapság. Vagy egy szerencsétlen másodosztályú lúzer béta vagy vagy egy istenkirály alfa. Nincs köztes állapot ahogy manapság semmiben mert az emberek csak szélsőségekben képesek gondolkodni.

2023. aug. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
95%

"Nálunk a nők azt gondolják, hogy a mai férfiak mind melegek."


Hol laksz te? Az elmegyógyintézetben?

2023. aug. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
34%
A férfi attól férfi, hogy tiszteli a nőket. :)
2023. aug. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
7%

A férfi: kifejlett hím homo sapiens sapiens.


A többi hozzászólás meg a kérdés is felesleges szócséplés.

2023. aug. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Kroms ***** válasza:
28%

#4

"Képes megvedeni a szeretteit, jó vicc. A legtöbb nők elleni erőszakot nem random idegenek követik el, hanem a férjük/barátjuk/apjuk." - Ez két teljesen külön téma, nem kéne őket összemosni...

"A nyugati világban meg azért csökken a születésszám mert a nők nem akarnak gyereket, még házasságban sem" - Ezért mondtam, hogy részben van csak a férfiak bétásodása miatt...

"Férfi meg attól vagy hogy van fszod, ennyi." - Ezzel most bebizonyítottad, hogy még az alapkérdést sem sikerült értelmezned. Nem arra utalt, hogy biológiailag ki minősül férfinak, hanem arra, hogy mitől lesz valaki férfias.

#5

"Manapság minden férfira ráhúzzák a béta jelzőt aki kicsit is visszahúzódó, finomabb stílusú, introvertált, netán szoc fóbiás vagy önbizalomhiányos, nem született vezető vagy elnyomó. Idióta és kicsit sem alapos." - Persze, hogy nem az, mivel most találtad ki. Ezt ilyen formában rajtad kívül senki nem állítja. Összemosol olyan végleteket, hogy "kicsit visszahúzódó", meg "elnyomó". Ilyet csak az tesz, aki szeretne valamit szándékosan félremagyarázni. Úgy tűnik, magadra ismertél a bétaság részletezésekor és savanyú a szőlő...

#7

Hagyjuk már ezt a feminista maszlagot... Tisztelni azt kell, aki kiérdemelte, ennyi.

2023. aug. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

#1 - Igazad van. A legjobb az lenne, ha leszarna mindenki mindent a témában, és megélné a vágyait, önmagát. Amíg nem árt senkinek valaki, addig felőlem lehet 50 méteres rózsaszín haja egy férfinak, nőnek meg festett szakálla.


#2 Teljes mértékben igazad van, nem értem miért pontoztak le.


#3 Nem tudom mit jelent a béta-hím, csak az alfa-hímet tudom, de nem is érdekel. Lehetek gamma-hím is, attól nem változik semmi. Azok a nők, akikkel ismerkedek és barátkozok, nekik tetszik, hogy felvállalom magam, és nem beállok a sorba, hogy "egy férfi ilyen". Soha nem kellett verekednem, mert kommunikációval mindent megoldottam eddig, ami a nő ismerőseimnek nagyon tetszett, mert gondolom elegük van abból, hogy a férfiak "na én most szétba*om a pofád, me akkó nagy a f*zom".



"Egy valódi férfi nem feltétlenül erőszakos, de szükség esetén képes megvédeni magát és a szeretteit, akár az élete árán is."

Egyrészt a nők is képesek bárkit megvédeni az életük árán is, például a gyermeküket. Másrészt ez egy régi rossz berögződés, hogy "a férfi ha kell meghal".


"Ezen kívül sokkal dominánsabb és strapabíróbb egy átlagos nőnél, ill. alapvetően minden helyzetben magabiztos és bármikor készen áll vezetői szerepbe lépni."

Ismerek nőket, akik sok férfinál sokkal magabiztosabbak. Másrészt a nők semmivel nem kevesebbek a férfiaknál.

2023. aug. 18. 17:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!