Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki olyan szinten irigy...

Ha valaki olyan szinten irigy a masikra hogy folyton leszolja tehat kritikus szinten es probal beletaposni mindig es lerantani egy alsobb szintre ugymond,teljesen kizaro hogy szereti az illetot?

Figyelt kérdés

2023. júl. 26. 22:23
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
14 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Az irigység és a szeretet nem zárja ki egymást.
2023. júl. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%
Én is irigy vagyok a feleségemre, hogy ilyen tökéletes férje van, mint én vagyok, de ettől függetlenül szeretem őt, a kettő nem zárja ki egymást.
2023. júl. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 hosszúhajú ***** válasza:
hát, sajnos nekem nem megy a kettő együtt. én így nem tudok szeretni - mondjuk nekem eleve nehezen megy
2023. júl. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
30%
Persze, hogy kizárja, nem kérdés! Akit szeretek, attól nem irigylek semmit, hanem örülök, hogy van neki. De ha valaki folyton leszólja, lehúzza a másikat, az nem jelent mindenképpen tudatos irigységet, egyszerűen csak rossz természetet, szerencsétlen sorsot, boldogtalanságot. Annyiból irigység, hogy ha nekem szar, akkor neki is legyen az.
2023. júl. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
En kapcsolatban is képtelen vagyok az irigysegre viszont nem egy olyan barátom bolt aki versenynek vette a kapcsolatot. Olyanokban pl kinek van jobb munkahelye ki keres többet,ha feljebb lepcsőztem elkezdett orditani beszol hogy biztos csak mák volt meg ő is megtudná csinálni amit en(ez jellemzo azokra ja pl szakmunkással járok), meg olyanokban is bajuk van hogy a piacon en vagyok e a kelendöbb a másik nemnek vagy ő a jobb pasi. Az ilyenek gyakorta nőznek is hogy bizonygassanak maguknak hogy lehetne vkije ba akarná.
2023. júl. 27. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*jav ha pl szakmunkás
2023. júl. 27. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Folyt A válasz meg lemaradt. Az ilyenek szeretnek ugyan csak nekik mást jelent a szeretet szerelem.

Azaz képesek évekig ugyanazzap lenni es házasságot tervezni mikozben irigyek a másikra es a sikereinek nem örülnek hanem ellenkezőleg.

Az ilyeneknek saját magukkal van bajuk kisebbségi komplexusosak de rendszerint sirnak könyörögnek haldokolnak ha ki vannak dobva.

Ők ilyen szinten szeretnek. Hogy magukat nem es ezt vetítik ki a másikra.

2023. júl. 27. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!