Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha sokszor megilyesztem az...

Ha sokszor megilyesztem az embereket mit csináljak? Direkt köszönjek előre 20 m re?

Figyelt kérdés

Sokszor elofordul velem hogy véletlenül nagyon megilyesztek másokat mert nagy darab vagyok kopasz és hangtalanul mozgok sokszor nem vesznek észre csak mikor már olyan 1 2 m re vagyok és akor megilyednek hirtelen .


Minden nap van szinte ilyen ma öcsémre hoztam a frászt előtte a trafikos nőre mert ő se figyelt és egyszer csak mögötte voltam hatranez és megilyed.


Ez nem.ciki?



#llyesztés
2023. júl. 1. 21:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ijeszt. Pontos J. Kérlek.

Ne járj hangtalanul. 😀 Amúgy nem te tehetsz róla, hogy ennyire nem figyelnek. Max ha látod, hogy nem figyel, távolabbról köszönni jó ötlet, vagy kis zajjal járj.

2023. júl. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
35%
Nagydarab vagy, és hangtalanul tudsz járni. Aha
2023. júl. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
34%
lyaly én is megilyedtem, ojan ilyesztő vagyol básgya
2023. júl. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%
Igen, kicsit távolabbról próbálj nekik előre köszönni.
2023. júl. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Justinianus ***** válasza:
Rád is kellene egy kis hanggenerátor, mint az elektromos kocsikra.
2023. júl. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
62%

“megilyesztek ”


Engem is lyól megilyesztettél.

2023. júl. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
51%
Én magamtól is megijedek, olyan hangtalanul járok. Most is bejöttem a sötét szobába, aztán azt vettem észre hirtelen, hogy itt vagyok.
2023. júl. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Mondd meg a gyokereknek,h kezeltessek magukat. :D


Semelyik szomszedomat nem hsllom,ah kozrledik felem es kb 3 meterrol koszu k egymasnak.


Szerintem nem vagy ilyeszto,nem tehetsz rola ,h a legesszerubb es legmenobb hajviswletet valasztottad es sportolsz .

2023. júl. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Köszönj messzebbről,köhécselj,dobogj a lábaddal,vagy finoman kopogj valamin,ha közel vagy.
2023. júl. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

8# vagyok 190 cm de vagy 130 kg van izmom is de felesleg is.

És amúgy full szoros is vagyok csak a hajam borotvalom.


Öcsém tegnap majd osszepisilte magát ép mentek el a baratnojevel anyámék házából én meg mentem be az ajtón de egyszal boxerben voltam aztán szegény úgy megilyedt hogy egy kopasz majdnem meztelen ember csak úgy jön be az ajtón váratlanul tisztára megremeget.

Pedig ő látott eleget élete során

2023. júl. 2. 09:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!