Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez milyen mentalis zavar...

Ez milyen mentalis zavar lehet? Mi okozhatja? Nagyon megilyeszt.

Figyelt kérdés
megismertem egy gyonyoruszep es kedves ciganylanyt.nagyon joba is lettunk,de van egy furcsa dolga,ami megilyeszt egy kicsit.neha amikor kerdezek tole valamit egy beszelgetes alatt,akkor o egyszeruen nez a szemembe,a tekintetevel kitudna nyirni,meg neha a kezevel megfogja a testet de kozben mindig engem nez. eloszor azthittem valami rosszat mondtam amitol megharagudott,de ezt rendszeresen csinalja,teljesen varatlanul,es utana mindig hirtelen megkerdezi h mirol beszeltem,vagy felhoz valami mas temat. nagyon furcsa es kicsit ilyeszto is. szerintetek ez mi lehet?
2016. jún. 12. 17:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát először is "ilyesztő" szó nincs, helyesen: IJESZTŐ. Tudom, hogy nem annyira fontos, de mégis vagy 4-szer leírtad, ez már bántja az ember szemét.

A kérdésedre hitelesen csak egy pszichiáter tudna válaszolni, ő is csak azután ha beszélt a lánnyal, esetleg drog, alkohol is okozhat ilyesmit.

2016. jún. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!