Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azok, akik egyaránt sikeresek...

Azok, akik egyaránt sikeresek a munkájukban és a magánéletükben, mit tudnak, amit mások nem? Mit csinálnak ők máshogy?

Figyelt kérdés
Ismersz ilyen embereket? Akiknek minden sikerül? Milyen tulajdonságaik vannak? Hogyan csinálják?

2023. jún. 29. 15:15
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
0%
#30 Pont fordítva állítom: tettem érte, mégsem lett soha, mert nincs szerencsém és nem vagyok se jóképű se gazdag. Ennyi. A tények makacs dolgok ám.
2023. jún. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
100%

31, az, hogy én sosem tudtam tüzet gyújtani két fa összedörzsölésével, az nem azt jelenti, hogy ez lehetetlen.

Innentől kezdve az, amit nem csináltál nem lehet bizonyíték.

Majd ha egy olyan jelentkezik aki igennel váalszol a kérdéseimre, na ő bizonyíték lesz.

2023. jún. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:
Tudnátok esetleg konkrét példákat mondani? Azok az ismerőseitek, akik mindenben sikeresek, hogy csinálják? Esetleg ha te magad vagy az, hogy csinálod?
2023. jún. 29. 17:56
 34/34 anonim ***** válasza:
Én leírtam a 6-os, 15-ös válaszban. De ahhoz is kell önismeret, hogy valaki tudjon egy választ, vagy kérdést értelmezni. Az önismeret leás benned. Honnan vannak a korlátok a fejedben, mik/kim voltak azok a tényezők, akik akadályoztak a fejlődésben, önazonosságban, milyen eszközeid vannak jelenleg az élethez, tehát miért lettél olyan, amilyen és miért tartasz ott, ahol. Nekem egy pszichoterapeuta segített. Nekem. Életem én is tagadásban, hogy dehogy kell nekem, olvastam könyvet, néztem videót. Nem válik be. Emberi kapcsolat miatt tartunk ott, ahol, ott sérülünk, így emberi kapcsolatokban is fogunk gyógyógyulni, rátalálni magunkra.
2023. jún. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!