Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azok, akik egyaránt sikeresek...

Azok, akik egyaránt sikeresek a munkájukban és a magánéletükben, mit tudnak, amit mások nem? Mit csinálnak ők máshogy?

Figyelt kérdés
Ismersz ilyen embereket? Akiknek minden sikerül? Milyen tulajdonságaik vannak? Hogyan csinálják?

2023. jún. 29. 15:15
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
75%

Jaj Istenem, ezek a felszínes külső-mániások mikor kezdenek magukkal végre valamit?

20as, kimenni az utcára emberek közé, ezt pont te mondod? Az utcára gondolsz, ahol egy halom rossz külsejű ember mászkál a párjával?

2023. jún. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
24%

Van pár szerencsés gratulálunk.


De nem mindenki ilyen mázlista.


Van aki bárhogy küszködik akkor sem jön neki össze.


És ezért nem szabad selejtesnek bélyegezni valakit, vagy mihasznának, vagy lustának stb.

2023. jún. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
24%
Gazdag szülő meg top 10-es külsőt örökölsz.
2023. jún. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nincs olyan. Olyan van, aki nem akar, csak még nem lát rá. A tanult tehetetlenség miatt. Erre is van megoldás, csak a személyiségnek ott kell tartania b
2023. jún. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
68%
22, nézőpont kérdése. Az emberek többsége úgy látja, hogy van pár szerencsétlen, és ennyi. Abból van több, akinek sikerült összehoznia, így nem ők a ritka szerencsések, hanem a maradék a ritka szerencsétlen.
2023. jún. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ha jól értem, vannak, akik szerint az adottságok számítanak (külső, örökölt státusz), mások szerint a hozzáállás. Aki az önismeretet említette, az pontosan mit ért alatta? Hogy segíti konkrétan az önismeret a sikereket? És hogy lehet fejleszteni az önismeretet? A válaszok saját tapasztalatokat tükröznek?
2023. jún. 29. 16:56
 27/34 A kérdező kommentje:
Kedves 25-ös! Miből gondolod, hogy az emberek többsége sikeres? Mert az embereknek általában van munkája és párkapcsolata? Az szerintem nem jelenti azt, hogy sikeresek. Szakmai siker alatt azt értem, hogy olyan munkát végez, amit szeret, amiben a lehető legjobb és olyan anyagi színvonalon él, amin szeretne. Plusz ezzel egyidőben a számára megfelelő társsal van, akivel boldog, szerető család, barátok, szociális háló veszi körül. Szerinted ez az emberek többségére jellemző? Vagy rád és az ismeretségi körökdben ez mindenkire igaz?
2023. jún. 29. 17:00
 28/34 anonim ***** válasza:
49%
27, pusztán reagáltam arra a kijelentésre, miszerint az, hogy vannak csúnya emberek párkapcsolatban az néhány szerencsés, semmi több. Való igaz, ez nem kapcsolódik szervesen a kérdésedhez, hiszen van különbség párkapcsolatban lenni és sikeres párkapcsolatban lenni, de az eredeti feltevés is azt sugallta, hogy önmagában az a siker, ha valakinek van párja, csak ehhez semmi egyéb nem vezet, mint szerencse és egyéb egyénen kívül álló okok.
2023. jún. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
0%

"önmagában az a siker, ha valakinek van párja, csak ehhez semmi egyéb nem vezet, mint szerencse és egyéb egyénen kívül álló okok."

Ez pontosan így igaz. Én vagyok rá többek közt az élő példa.

2023. jún. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%

29, tehát azt állítod, hogy egy akármilyen kapcsolat megléte már sikerként könyvelhető el?

Azt állítod, hogy te nem tettél semmit érte, ültél, aztán egyszercsak lett egy csajod?

És mindezek fölött azt állítod, hogy ez az összes létező párkapcsolat legalább 51%-ában így működik?

2023. jún. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!