Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tehetünk, ha akkor nem...

Mit tehetünk, ha akkor nem védtük meg magunkat egy nagyon megalázó helyzetben? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Fél éve történt, hogy a kezdődő, szerelemnek hitt kapcsolatomban elmentünk nyaralni az exmmel és a barátaival. A lányokkal sokat ittunk, amikor ő az egyik nyomulós csajjal elkezdett kavarni. A medencében voltak, a csaj táncolt neki, ölelkeztek, fotózkodtak, a képeket a csaj kirakta sztoriba :( én akkor nagyon kibuktam, sajnos a pia még rátett jó néhány lapáttal és jelenetet rendeztem. A vége persze sírás, hányás, rosszullét lett. Másnap reggel pedig még én lettem beállítva valamiféle alkoholista, féltékenykedő elmetegnek kb. és szaított velem. A barátai is engem hoztak ki hibásnak, ő meg reggelinél elült mellőlem, később meg haza küldött. Állítólag készült rólam videó is, amint részegen jelenetet rendeztem, sírtam, elfeküdtem stb, amit elküldtek poénból az otthon maradt haveroknak. Az egyik csaj elszólta magát erről, de a párom tagadta. Másnap haza jöttem és többé nem láttam őket. Hónapokig padlón voltam a történtektől. Még most is eszembe jut és haragszom magamra, amiért nem álltam ki magamért másnap, hogy hagytam, hogy elbánjanak velem, hogy abban az állapotomban, nem volt erőm, se lélekjelenlétem a másnaposság miatt, az árulása miatt, a történtek miatt, rendesen le voltam sokkolódva. Még ma is eszembe jut és marcangol a bűntudat, közben látom a facebookon, hogy ezek minden további nélkül bandáznak, programoznak azóta is, azzal a csajjal, aki rányomult. Tovább lépett, mintha nem is léteztem volna soha. És aggaszt, hogy a felvétellel mit csinálnak, nézegetik-e még, röhögnek-e rajtam, ugratják-e az exemet vele. Rohadt megalázó az egész sztori. Nem tudom, hogyan felejtsem el őket. Igyekszem lekötni magam, dolgozom, eljárok itthonról, de nem tudom elfelejteni. Van, hogy már 1-2 hétig nem jut eszembe se, de végül mindig az a vége, hogy eszembe jut és olyankor rosszul vagyok, sírok. Legszívesebben írnék neki egy hosszú levelet, amibem leírom a véleményemet és elküldöm a p.ba! De ennyi idő távlatából azt hiszem, aktualitását vesztette a dolog, nevetséges lenne rám nézve, hogy még mindig itt tartok. Mit tegyek? Hogyan szabaduljak meg az emlékektől? Mit tegyek, hogy jól legyek?
2023. márc. 26. 11:30
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Fogd fel úgy hogy ezekért nem kár, szakítsd meg a kapcsolatot minddel. Én ha felejteni akarok leiszom magam. Otthon egyedül, nem kell elmenned sehova.
2023. márc. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Teljes mértékben igazad van abban, hogy szakítsam meg a kapcsolatot! De az ital (nekem) nem segít.. kijózanodok és ugyanott vagyok, ahonnan indultam. Más megoldás kell.
2023. márc. 26. 12:00
 3/9 anonim ***** válasza:
Most már el kell hagynod a kontinenst :)
2023. márc. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
23%
Semmit.
2023. márc. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Sztem nemannyira gaz ez, megesik. Mindenki tudja hogy reszegen csinal az ember meggondolatlan dolgokat es a kiakadas is ertheto. Emiatt nem szakit egy csavo ha amugy szeret es baratok se tunnek el csak ismerosok.. igy meg nem kar ertuk.
2023. márc. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm bíztató szavaid! De én szerettem őt és bíztam benne. Az egész eset traumakent ért, mint derült égből villámcsapás. A videó pedig akkor sincs rendben, ha "csak" ismerősök nézegetik, főleg, h ma már mindenféle módon meg lehet szerkeszteni őket és annak küldik el, akinek csak akarják, sőt az internetre is kikerülhet. Nagyon kivagyok!
2023. márc. 26. 16:23
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez olykor még a kimondottan karakán emberekkel is megesik, hogy 1-1 szituban lefagynak. Tetézi utána a dolgokat, hogy nem álltál ki magadért.


Elég gáz helyzet, nyilván nem tudjuk, miket mondtál pontosan, de sok mindent elárul a társaság szellemi szintjéről, hogy videóztak, és röhögcséltek később másokkal rajta. Gyerekes és undorító, a volt pároddal együtt!


A levelet megírhatod, de semmiképp ne küldd el! (Van, akinek segít, ha kiírja magából.) További bántásokat kapnál csak, és azt sem kell mutatni, hogy ennyire foglalkoztat még a téma.


A jelenlegi helyzetedben annyit tehetsz csak, és ezt már meg is kellett volna tenned, hogy az egész bandát tiltod Facebookról, és nem nézegeted, mit csinálnak együtt!


A másik meg, ha valóban van ez a videó, akkor is gondolj arra, hogy normális ember nem tart ilyet viccesnek, aki meg mégis, az olyan is, és ez legyen élete legnagyobb öröme!

2023. márc. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem te egy értékes nő vagy! Azt a reakciót mutattad, amit ilyen helyzetben más is tenne. Biztos nagyon megalázó, de ez a fiúról és a gátlástalan lányról ad tanúbizonyságot. Sajnálom, hogy ez történt. :( Szerintem idővel komolyodni fognak és be fogják látni, hogy szemetek voltak. Szerintem a lány is dobva lesz idővel... csak várd ki, és próbáld meg őket elfelejteni. Azzal a videóval, nem vagy kevesebb.
2023. márc. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szavaitokat, bízattok! Hála <3
2023. ápr. 5. 11:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!