Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A zsidók nem kirekesztőek?

A zsidók nem kirekesztőek?

Figyelt kérdés
Ha valaki antiszemita, mélységesen fel vannak háborodva, de ha ők csinálják, akkor rendben van. Pl a nem zsidók nem isten népe, nem érnek annyit, nem kultúráltak, stb... ez nem megkülönböztetés?

2023. jan. 5. 17:46
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
Annyira kirekesztők mint más emberek.
2023. jan. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
Már hogyne lennének? :D Minden alja munkát a gojokkal csináltatnak meg. Dolgoztam már náluk.
2023. jan. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
39%

Dehogynem, olvass csak bele a Bibliába. Ezt a kirekesztősdit a Közel-Keletről hurcolták be Európába a kereszténységgel. Persze, a görögök is lebarbározták az idegeneket, de azért annyira nem vetették meg őket. Szóval "aki másnak vermet ás, maga esik bele", a zsidók a júdaizmus leányvallásain, a kereszténységen és iszlámon keresztül megtanították a világot a kirekesztősdire, aztán megszívták.

Azért persze erre hivatkozva egyáltalán nem krrekt bárkit bántani, hátrányosan megkülönböztetni a származása miatt.

2023. jan. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%
Látszik, hogy nem ismersz egyet sem. A magyaországi zsidó közösségek a legbefogadóbbak, érdeklődőbbek más kultúrák iránt.
2023. jan. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%

Keresztényként írom, hogy a bigott vallásos, fanatikus keresztényeknél nem sok rosszindulatúbb, gonoszabb embert ismerek


Üdv,


Egy 8 hónapos korában megkeresztelt, hívő, de a vallással NEM kérkedő személy

2023. jan. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%

Nyilván a külvilág felé azt kommunikálják, hogy nem, sőt, befogadók. csak éppen ez nem igaz.

[link]

Kezdetnek ez a cikk is megteszi. valójában még a saját fekete, etióp zsidó testvéreikkel sem megy zökkenőmentesen az integrálódás, akkor képzeld el egy nem zsidóval, egy goj-al hogy menne.

szép, nem szép, tetszik, nem tetszik, a zsidók a világ legkirekesztőbb népe. 1000 és 1 példát lehetne még hozni.

És a legszebb, hogy ez, amit írtam, már antiszemitizmus:)

holott sz@rok én az egészre, csak nem szeretem, ha nincs a gyerek nevén nevezve.

2023. jan. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%

Én azokat nem szeretem, akik egyfolytában üldözték a kisebbségeket, más népeket.


Lemészárolták őket, nem szabad ilyeneket hatalomra engedni, mert ez lesz.

2023. jan. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezért kell kőbe vésni, hogy az állam szekuláris, a magánélet pedig szent.

Netanjahu a korlátozott ismereteim szerint egy jó politikus, de nagyon lavíroznak a nagy nacionalizmus peremén. A magyar és az amcsi zsidók közt nagyon sok a liberális, de már alapból zsidóknak lenni igényel egy jó adag öniróniát. Nézd meg, hogy miket mondanak a zsidó származású humoristák.

2023. jan. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
65%

Vegyes, de alapvetően nem kirekesztőek. Persze biztos van olyan is.

Ha valaki normálisan viszonyul a zsidókhoz, akkor nem lesznek ők sem kirekesztőek.

2023. jan. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!