Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak olyan emberek, akik...

Vannak olyan emberek, akik úgy gondolják, bárkire megjegyzést tehetnek, de ha ők kapnak kellemetlen beszólást, azt meg nem tűrik el?

Figyelt kérdés
Akár másnak a külsejére, akár a vagyoni helyzetére mondhat bármit, de ha ő kapja viszont, az már "halálos bűn" az ő szemében. Ismertek ilyen embereket?
2022. nov. 21. 07:27
 1/7 anonim ***** válasza:
99%

Igen

Sok ember ilyen.

Nekem nagyon undoritó ha valaki bánt másokat..

2022. nov. 21. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagymamám volt ilyen. Én már mindennek el lettem mondva, kiskoromban csak szörnyű természetem volt, meg borzasztó viselkedésem, de mióta férjhez mentem azóta amit hordok, az undorítóan néz ki, amit főzök az túl fűszeres, amiből főzöm az büdös, bunkó vagyok, szórom a pénzt, ja a hajam túl száraz, mekkora hasam van, úgy nézek ki, mint egy terhes stb. stb. Ő meg a Miss Tökéletesség mindenben is. Ha valamiben öreg kora miatt nem lenne az, akkor fiatalon volt jobb nálam. Egy-két dolgot beszóltam én is, csak hogy észrevegye magát, és úgy megsértődött, hogy azóta se keres.
2022. nov. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Vannak.
2022. nov. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen gyakoriak az ilyen emberek.

Volt egy fotós fiú és egy művész lány, akik szétszedhették az alkotásaimat, de amint az ő műveiket illettem konstruktív kritikával, azonnal jött a sértődés.


Iskolában is jelen vannak az ilyenek.

Az a legfőbb probléma, hogy a nagy bántók többen vannak, így esély sem adódik fellépni ellenük.

2022. nov. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok ilyen ember van.
2022. nov. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Metionin ***** válasza:
28%
Hajjaj, elég sokat :D kerülöm is őket, ha tehetem.
2022. nov. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Anyám ilyen :/
2023. jan. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!