Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megsértődnél (nő) azon ha...

Megsértődnél (nő) azon ha autóba beszálláskor a sofőr kérdezi hogy "elférsz vagy húzzam hátrébb az ülést" mert hirtelen túlsúlyosnak lát?

Figyelt kérdés

A barátnőmet az egyik új kollégája vitte haza munkából, többen is voltak a kocsiban. A barátnőm előre ült az anyósülésre és már be is kapcsolta a biztonsági övet, amikor a sofőr készségesen kérdezte hogy hátrébb húzza az ülést ha nem fér el, mert látta hogy a barátnőm kicsit fészkelődik és ebből gondolhatta hogy szük a hely.

Barátnőmnek elég volt a hely és csak azért fészkelődött mert kicsit maga alá csúszott a kabátja meg a mobilját kereste.

Na és a lényeg az hogy a barátnőm ezen a szitun megsértődött, persze nem mutatta ki, de egész nap a tükörben nézegette magát és sms-kel kinzott hogy ő nem kövér meg ilyesmi, de mondjam meg hogy tényleg az stb. Jajj :D

Egyébként én lány vagyok és 53 kg a súlyom az övé 69 kg de nem látni rajta mert magas és elveszlik rajta ez a súly, sőt irigylem is mert van mit rajta fogni, nem úgy mint én rajtam a deszka alakomon. :P

Ezen problémázott egész nap, remélem átmegy rajta a hiszti. :P

Ha te rajtad van valamennyi súlyfelesleg, esetleg molett vagy, te besértődnél ilyen szitun?

Persze csak magadban és nem mutatnád ki a bánatot. :P


2022. nov. 4. 01:51
1 2
 11/12 Metionin ***** válasza:
5%
A barátnő bizonyára nem elégedett az alakjával, ezért vette magára. A "nem fér el" az lehet attól is, hogy pl. a lába hosszú vagy vastag rajta a kabát, akármi. Van, hogy tőlem is megkérdezik, udvariasságból, hogy elférek-e, pedig vékony vagyok, nyilván nem vakok,nem néznek kövérnek.
2022. nov. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
80%

Ez nekem sem esne jól, pedig én egy teljesen átlagos testalkatú lány vagyok.

Persze, a sofőr ezt nem sértésnek szánta, de attól még megbánthatta vele a barátnődet, főleg, ha ő molett alkatú.

2022. nov. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!