Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megsértődnél (nő) azon ha...

Megsértődnél (nő) azon ha autóba beszálláskor a sofőr kérdezi hogy "elférsz vagy húzzam hátrébb az ülést" mert hirtelen túlsúlyosnak lát?

Figyelt kérdés

A barátnőmet az egyik új kollégája vitte haza munkából, többen is voltak a kocsiban. A barátnőm előre ült az anyósülésre és már be is kapcsolta a biztonsági övet, amikor a sofőr készségesen kérdezte hogy hátrébb húzza az ülést ha nem fér el, mert látta hogy a barátnőm kicsit fészkelődik és ebből gondolhatta hogy szük a hely.

Barátnőmnek elég volt a hely és csak azért fészkelődött mert kicsit maga alá csúszott a kabátja meg a mobilját kereste.

Na és a lényeg az hogy a barátnőm ezen a szitun megsértődött, persze nem mutatta ki, de egész nap a tükörben nézegette magát és sms-kel kinzott hogy ő nem kövér meg ilyesmi, de mondjam meg hogy tényleg az stb. Jajj :D

Egyébként én lány vagyok és 53 kg a súlyom az övé 69 kg de nem látni rajta mert magas és elveszlik rajta ez a súly, sőt irigylem is mert van mit rajta fogni, nem úgy mint én rajtam a deszka alakomon. :P

Ezen problémázott egész nap, remélem átmegy rajta a hiszti. :P

Ha te rajtad van valamennyi súlyfelesleg, esetleg molett vagy, te besértődnél ilyen szitun?

Persze csak magadban és nem mutatnád ki a bánatot. :P


2022. nov. 4. 01:51
A kérdező szavazást indított:
Egyből megsértődnék!
Egyáltalán nem venném zokon!
36 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nevetséges a sértődése.
2022. nov. 4. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
1: Tudom.
2022. nov. 4. 01:56
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha magas, akkor azért kérdezték tőle, mert kételkedett benne a sofőr, hogy van elég hely a lábainak alapállásban.
2022. nov. 4. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezen nincs miért megsértődni, ezt kb. mindenki udvariasságból megkérdezi alkattól függetlenül. A barátnődnek magával van baja, a sértődése teljesen felesleges.
2022. nov. 4. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

A lábtér miatt kèrdezte, hogy a lábainak kényelmes-e a hely.

Az ülés, pont ugyanakkora marad előrehúzva és hátratolva is, ha valaki kövér, akkor tökmindegy, hova húzigálná ezt nem kèrdeznè senki.


Én ajánlom a bnődnek, hogy szokjon le erről a hiperszenzitív üzemmódról, máskülönben rengeteg baja lesz még, az ilyen semmiségek miatt.

2022. nov. 4. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsétlenul probalt volna udvarias lenni. A bnőd képzel bele tobbet es vetíti ki a hulyeségeit a sofőrre
2022. nov. 4. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Koplárovics Béci ***** válasza:
89%
Az ülést hátrahúzni MAGASSÁG (==hosszabb lábak) miatt kell, nem testsúly (==szélesség) miatt. Szóval ha a kérdésből az "ismerős" a súlyára való célzást lát, akkor minimum testképzavaros.
2022. nov. 4. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Katona Dius ***** válasza:
100%

Szerintem is első sorban a magassága az ok. Mert azért 69 kilósan simán el lehet férni egy autó ülésen. Más tészta,ha az ember magas és a kicsi hely miatt nem tudja rendesen tartani a lábait,hanem nyomorog.

Én pl elég alacsony vagyok,de utálom,ha nincs elég hely a lábaimnak. Olyankor rákérdezek,nem baj e ha kicsit hátrébb tolom az ülést?

2022. nov. 4. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
81%
A nők idióták, bármin képesek megsértődni, ha épp meg akarnak sértődni.
2022. nov. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nők...

Azért kérdez ilyet az ember, mert a lába nem fér el esetleg, ha az első ülés túl hátra van tolva. Normális felnőtt ember, aki ült már autóbna hátul az tudja és nem sértődik meg rajta

2022. nov. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!